Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Probléma a Need for Speed...

Probléma a Need for Speed Underground v1.4 részével? A többi információkat,lent találjátok! :)

Figyelt kérdés

Szóval elkezdek vele játszani(sajnos nem magyar nyelvű)

Minden egyes alkalommal mikor elindítom,be kell állítani a billentyűzeten az autók irányítását,ezzel nincs gond,viszont azt nem értem,hogy hiába csinálok új játékos karaktert,választok kocsit,hard fokozaton nyomom,nagyon sok versenyt meg is nyerek,viszont mikor rányomok a Save-ra,az a mentés,ha jól tudom,akkor be is adja...Nem tudom törölni,hogy csak egy játékos nevem legyen,amúgy minden szuper vele,csak fogalmam sincs,hogy miért tűnnek el a mentések,+az autó tuningok?

Hiába "nyomok" a Load gombra,semmi...


Q betűvel szoktam kilépni a windows-ba,lehet ez a hiba,nem tudom,nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors és segítőkész válaszát! :)


Mindenkit fel fogok pontozni :)



#Windows #load #Save #Need for Speed: Underground 1.4 #nem menti el az autókat+tuningokat #beállítások/karakterek/versenyek/nem jól állítok be valamit
2022. máj. 18. 17:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!