Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan van a tétrakás No...

Hogyan van a tétrakás No Limit Hold'em-ben?

Figyelt kérdés

Én úgy tudtam, hogy a nyitás minimum a nagyvak tét, a minimális emelés pedig minimum az utolsó licitáló kétszerese.

Tehát pl:

A kisvak 50, a nagyvak 100

2-en leülnek Texas Hold'em pókerezni.

Jani a kisvak tehát berakja az 50-et.

Tamás a nagyvak tehát berakja a 100-at.

Jani megadja a nagyvakot.

Tamás emeli a tétet a minimummal tehát kiegészíti az elötte lévő zsetonokat 200-ra.

Jani nem hadja ezt annyiba ezért ő is ráemel a minimummal tehát az elötte lévő zsetonokat kiegészíti 400-ra.

Tamás beguru és emel megint a minimummal tehát kiegészíti az elötte lév zsetonokat 800-ra.

Jani megadja a nyolcázat, tehát kiegészíti az elötte lévő zsetonokat 800-ra.

Én így tudtam.

De ha nem így van akkor hogyan van ez a licitálás?



2022. máj. 23. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez jellemzően így van.
2022. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyitás minimum egy nagyvak, viszont emelni lehet egy kisvaknyit is rá.
2022. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Ez jellemzően nincs így. A No Limitben jellemzően az a szabály, hogy az emelés mértéke minimum az addigi hívás összege kell legyen (vagyis duplázol).
2022. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Ott a pont.
2022. jún. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Változó, de sok esetben van különbség hívás, de minimum a nagyvak összegével kell emelni.


Szóval 50 a kisvak, 100 a nagyvak. Akkor itt 200 a minimum emelés, viszont 200 után már 300, mert 100 és 200 között 100 a különbség.

2022. jún. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!