Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik még valaki a My...

Játszik még valaki a My little pony Magic Princess-el?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jó unaloműző játék. Tegnap elött kezdtem és már 36-os szintű vagyok. A kódom:625f5a. Jelöljetek nyugodtan :) aktív játékos vagyok és minden nap küldök szivet meg ládát.

2022. máj. 25. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Pc-n lehet játszani emulátor nélkül, vagy csak mobilon?
2022. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak mobilon szerintem. Én megpróbáltam letölteni a laptopomra de az nagyon régi verzió volt. Nem volt benne semmilyen frissítés, csak ponyville és canterlot volt benne (nem volt benne a kristály birodalom, édes almás kert stb) és a frissítések, akciók eventek sem voltak benne. Mobilon jó vele jatszani.
2022. máj. 25. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor kár érte. Mobilra nem töltöm le(lévén hogy nem okostelefon van). Így csak gépre tudnám, de akkor az is felejtős. Kár érte pedig képek alapján jónak ígérkezett volna. :S
2022. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. De lehet kipróbálom, mert pint unaloműző játékokat keresek.
2022. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nao ***** válasza:
Igeen, csak én gépen játszok, ami azért valamiben hátráltat, de a telómon nincs tárhelyXD Bejelöllek holnap:3
2022. máj. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!