Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Építettél a subnautica-ban...

Építettél a subnautica-ban 8000 méter mélyen bázist, vagy mekkora volt eddig a legnagyobb bázist amit sikerült építeni?

Figyelt kérdés
Képpel, ha van róla.

2022. máj. 25. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Látszik hogy te se játszottál még a játékkal. xDD 8000 méter mélyre el sem tudsz jutni. 2500-ig sem, ha jól rémlik 2300 körül van a legmélyebb pont(a mobilbázis mélységmoduljából ítélve). Lejjebb is tudsz menni ha kibugoltatod játékot, de ha az exo suit nélkül mész vagy a tengeralatjáró nélkül akkor hamar meg is fulladsz már ott.


Kérdésre is válaszolva: Én 1 közepes méretű bázist(2 dokk,1 kontroll szoba, 2 szintes akvárium,bio és nukleáris reaktor) építettem olyan 1000 méteres mélységben, közel a légvédelmi torony szigetéhez. Most screenshot-ért nem fogom ismét telepíteni a gépre.

2022. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 lehet lábbal keveri a métert.
2022. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tree Cove-ba építettem egy kellemes kis bázist, a játék egyik legszebb helye. Nem volt túl nagy, de volt minden, amire szükség volt.
2022. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Technikailag lehet 8000 méterre építeni, mivel a Creater edge-nek nincs igazán alja. Persze oda építkezni finoman szólva is macerás.
2022. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4. Hát az nagyon "finoman" szólva. Persze ha csalást is használ az ember akkor minden gond nélkül lehetne. De ha valaki rendesen játszik akkor sose fogja elérni a 2500 métert. Mert ugye 2300 méter után már a küklopsz is horpad befele a 3-as mélységmodulja mellett. Nem azt mondom hogy nem lehetséges, DE ahhoz CSILLAGÁSZATIAN sok nyersanyag és türelem kellene(ha ugyanarra a modszerre gondolunk a Crater edge-s megoldásnál). Viszont ott nem lenne semmi "kinézte" a bázisnak, mert ugye csak a fal és a víz kék semmilye közt lehet nézelödni ott.


#3 válaszolónak pedig az is szép. Én következő játékomban(most a Below Zero-ban) majd a világító kúszónövényes(vagy valamilyen szőlő neve van?) helyre akarok bázist építeni. Az a biom tetszik nekem a legjobban, szép zöld és este világit is. :)

2022. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló.

Igen is lehetséges bázist építeni 8000 méteres mélységben.

Az interneten több videó is alátámasztja ezt, csak kíváncsi voltam, hogy magyaroknak sikerült-e ezt meg csinálni.

Amúgy meg 6 alkalommal játszottam végig a játékot.

2022. máj. 26. 07:54
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Akkor kedves kérdező linkelj nekem 1-2 ilyen videót ahol megcsinálják ezt a 8000 méteres építkezést. Had nézzem meg.
2022. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2022. máj. 26. 18:39
 9/12 KönyvmolyUraság ***** válasza:

Én még nem merészkedtem 2000 alá, mert kicsit rettegek a reaper öktől. Én még az Aurora nál se voltam. Van egy jó kis bázisom a spawnon azt jól van. Fényesség, biztonság...kell ennél több?

UI: Én egy elég ijedős ember vagyok.

febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aurora kb. első két órában megcsináltam azt.
febr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!