Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha pubgban a párom Gmailja...

Ha pubgban a párom Gmailja van nekem meg a Facebook de össze vesztünk el akarja venni a karaktert nem lép ki a karakterből. Hogyan tudom vissza szerezni ugy h ne tudjon be lépni? Gmailjèt nem tudom le venni.

Figyelt kérdés
Hogyan tudom vissza kapni a karaktert?

2022. máj. 27. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
béküljetek ki, adj neki egy csokit, vagy egy plüssmacit stb
2022. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
LOL. Miért nem SAJÁT facebook ég gmail-re regisztráltad a fiókod? Ha csak Ő nem adja át akkor sehogy nem tudod "visszaszerezni". Ő email-jén van a fiók, szóval Ő a jogos tulajdonosa. Ha csak ő nem írja át te email-edre akkor kezdheted a nulláról.
2022. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiókkal legálisan csak egy ember játszhat. Ha az ő címén van, az övé a játék és a karakter, te buktad. Csinálj magadnak külön fiókot, vásárold meg a játékot, kezdd elölről.
2022. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezért ugattam évekig a sok marhának a számtech részen, hogy NEM KÖZÖSKÖDÜNK! Nincs közös Facebook, e-mail, de még ncore fiók sem! Bármi közbejön, és már kész is a cirkusz.


Neked ez most tanulópénz volt, legközelebbre megtanulod.

2022. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő neki kell még át írni az emailt is? Nem elég ha le törli :(Habár azt se akarja. Mert amikor oda adta nem volt annyi jó cucc benne mint most ahogy fel vitem :(
2022. máj. 27. 21:12
 6/9 A kérdező kommentje:
1s aranyos vagy de ő nem akar ki hasznâlt úgy tűnik
2022. máj. 27. 21:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő a Facebookot le tudja venni? Mert anno az övét töröltem és az enyém ment rá (-:és ha akarnák másik Facebookba nem engedi egyből a emailjét nyomja.
2022. máj. 27. 21:20
 8/9 A kérdező kommentje:
Neki engedheti h másik telefonon ezek után új Facebookot rakjon rá.
2022. máj. 27. 21:23
 9/9 A kérdező kommentje:
:/
2022. máj. 28. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!