Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-en hogy lehet billentyűzet...

PS4-en hogy lehet billentyűzet+egérrel játszani a GTA 5-öt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Játsz PC-n ha bill+egeret akarsz. Csak a reménytelen csicskák játszanak egér+bill-el konzolokon. -.-"
2022. jún. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ha már megvan ps4-re nem akarom megvenni pcre is
2022. jún. 7. 11:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor játssz szépen kontrollerel ahogy mindenki más.
2022. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gyárilag sehogy. Kell venni egy adaptert hozzá (XIM Apex, CronusMAX, stb).


#1: Azt hadd döntsem már el én, hogy játszom a saját konzolomon, a saját játékommal, oké? Mikor egy alsó kategóriás videokártya árából PS5-öt lehet venni, akkor nagyon is reális alternatíva egy konzolt venni PC helyett.

A Sony és a Microsoft is lehetővé tette az egér+billentyűzet támogatást a saját konzoljain, az más kérdés, hogy a kiadók tesznek rá magasról. Az újabb CoD-okban is egérrel játszom multiplayert Xboxon, és képzeld: nem leszek tőle golyóálló, ugyanúgy lelőnek, mintha kontrollerrel játszanék. De ha benne van gyárilag a támogatás, én bizony ki fogom használni. Csak az beszél ilyen pökhendi hangon a konzolos egérhasználatról, aki még életében nem próbálta.


Az más kérdés, hogy állítólag a CronusMAX esetében lehet rá letölteni olyan makrókat, amik eliminálják a visszarúgást, vagy automatává változtatják a félautomata fegyvereket, de mivel én nem használok ilyen adaptereket, ezt nem tudom megerősíteni. Az ilyesmi szerintem is csalás, de a single player GTA-ban miért ne használhatna egeret, aki akar?

2022. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#5: Ja, és csak azok vesznek automata váltós autót, akik lusták megtanulni a kuplungolást, ugye? Szerencsére nem a hozzád hasonlók döntik el, hogy ki mit csinálhat, úgyhogy hisztizhetsz, mint egy óvodás, de attól még sokan fognak egérrel játszani konzolon.
2022. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#7: Emojizik az óvodás, és még ő nevez nyomorultnak másokat...
2022. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#10 hány éves vagy? 6?
2022. jún. 7. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
#11 Kérlek ne a saját életkorodból indulj ki.
2022. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
54%
#12 húzd ki a karót a seggedbõl.
2022. jún. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!