Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetne megoldani?...

Hogy lehetne megoldani? (Minecraft)

Figyelt kérdés
Vegre megszereztem azt a telibekúrt elytrát és beraktam a ládámba, de közben kikellet lépnen mert anyám hívott és mikor kiléptem akkor még nem zártam be a ládát és nem is a "mentés és kilépéd" gombra kattintottam hanem csak simán bezártam, mire visszaléptem az elytra nem volt a ládába (egyedűl játszok, nem vehette ki senki) ilyenkor most mit kéne csinálni oké jelenteni de azzal nem érek semmit ha nem kapom vissza ez elytrám, nincs erre valami trük, valakinek volt már ilyen? Ha igen akkor mit csinált? Tényleg örűlnék ha segítene valaki mert nem ezért szoptam ennyit hogy egy ritka item csak úgy eltünjön és plusz még pótolhatatlan is, várom a válaszokat és előre is köszönöm mindenkinek
2022. jún. 7. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy pótolhatatlan? Több vég város is generálódik, ott meg X százalék az esélyed hogy lesz léghajó amiben lesz újabb elytra.

Egy sima single játékban több száz millió végvárost tud generálni a térkép méretei miatt, szóval lehet még találni. Az más kérdés, hogy sokat szívsz miatta mert újra keresned kell egyet.

A másik, ha engedélyezve vannak a csalások akkor simán paranccsal beadod magadnak.

2022. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel nem a megszokott módon zártad be, emiatt azt gondolom, hogy a legutóbbi este/nappal között mentett le, nekem is volt amikor véletlen bezárult magától és (ha nem volt szerencsém) némi játékidővel visszább mentett


Próbáld megnézni az útat ahol mentél érte, ha igaz a feltevés és nem mentette le, ugyanott megtalálod

2022. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!