Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem úgy volt hogy Június 7....

Nem úgy volt hogy Június 7. Jön a minecraftba az 1.19-es frissítés?

Figyelt kérdés
Én úgy láttam googlen hogy ma jön, egyáltalán tényleg ma jön vagy mi? Egész nap vártam rá, de gondolom még bármikor ki jöhet de kezdek aggódni hogy ez a fél év várakozás még hosszabb lesz, valaki tudd egy pontos időt mikor jön?
2022. jún. 7. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Június 7-e nem ugyanakkor van EU-ban és az USA-ban. Kapásból van egy 6-9 órás időeltolódás:

[link]

"The official release date for the Minecraft 1.19 ‘The Wild’ update is Tuesday, June 7th, 2022, whilst the release time for the upcoming update is expected to be 7AM PT / 10AM ET / 3PM BST. This is the time in which new snapshots are released each week, and will likely be the release time for the 1.19 update."


10 AM ET az nálunk 16 óra, de ez egy tervezett idő, amibe bármi váratlan dolog beleeshet.

2022. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viszont ha annyira kiakarod próbálni az 1.19-et, ajánlom a Tlaunchert, abban már bent van ha jól láttam
2022. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!