Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA V Xbox One Premium...

A GTA V Xbox One Premium edition mivel másabb a GTA V-nél?

Figyelt kérdés
Xbox 360-on van GTA V-m, de valószínűleg Xbox One-m lessz. Ha premium editiont veszek mivel másabb? Azt tudom hogy felujított és másabb sokkal és hogy jobb felbontású grafikájú a 360-as GTA V-nél. De miben jobb a premium?

#Grand Theft Auto #GTA 5 #Xbox One #Grand Theft Auto V Premium Edition
2022. jún. 10. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


"The Grand Theft Auto V: Premium Edition includes the complete Grand Theft Auto V story experience, free access to the ever evolving Grand Theft Auto Online and all existing gameplay upgrades and content including The Doomsday Heist, Gunrunning, Smuggler’s Run, Bikers and much more. You’ll also get the Criminal Enterprise Starter Pack, the fastest way to jumpstart your criminal empire in Grand Theft Auto Online."


A további tartalmak pedig szintén fel vannak sorolva a bekezdések alatt. Pénzt kapsz, autókat, fegyvereket, alapvetően egy olyan kezdőcsomagot kapsz egyből a profilodhoz, amit normál esetben több hét vagy hónap alatt kellene kifarmolni a küldetések ismételgetésével.

2022. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 10. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Amiben az One GTAV új:

1, A játék fel van húzva közel a PC szintre grafikailag (részletesebb grafika, sűrű növényzet, állatok stb).

2, Van benne FPS mód.

3, 1080p30fpsel fut (az eredeti 360as 720p20-25fps helyett).

4, A GTA Online működik benne és le van frissítve a legújabb verzióra.

Megveheted az alapjátékot is magába, de a különböző Editionok mindenféle motyókat adnak GTA Onlineba ahogy az előttem szóló is írta. A GTA Online úgy próbál plusz pénzt kisajtolni a játékosokból, hogy az újabb dolgokat el sem kezdheted benne amíg nincsenek megfelelő eszközeid amik súlyos pénzekbe kerülnek. Ezt vagy kifarmolod a játékban vagy veszel ilyen motyókat amik egyből kinyitják ezeket neked.

2022. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy tudom hogy milyen az One verzió
2022. jún. 11. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!