Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem túl könnyü...

Csak szerintem túl könnyü túlélőknek meg nyerni játszmát dead by daylightben?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 17:15
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
csak akkor ha körbe szaladnak mindig
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy mennyire tudnak a túlélők együttműködni.
2022. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs együttműködés akkor korántsem könnyű,sőt nagyon is nehéz nálam nem egyszer volt olyan,hogy az 5 generátorból én szereltem kettőt vagy hármat meg,mert a többi vagy nem értett a játékhoz vagy a fene se tudja(aztán végül mindenki meghalt). Szerintem egyébként nem könnyű játék és nagyon sok függ még azon is, hogy a gyilkos mennyire tud jól játszani.
2022. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapbetően nagyon survivor sided a game, viszont tényleg ha randomokkal mész és nincs kémia és egy kicsit is tapasztaltabb a killer akkor lehet kb. egyenlő a meccs, viszont amikor teljes csapat van akik több ezer órát beleöltek ebbe a gameben, akkor a gyilkosnak kb. esélye sincs győzni..
2022. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mostmár nem:D
2022. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 ja nehezebb lett a survivor oldal killer meg ugyanolyan borzalom
2022. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Valami Debil gyerek válasza:
Az MMR-en múlik hogy milyen killereket kapsz, ha sokat nyersz tryhardabbakat kapsz és egy idő után nem lesz könnyű, mondjuk nem tudom neked ez miért baj
2023. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább túl nehéz.
márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!