Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek ha nem tölti le a...

Miltner Hanna kérdése:

Mit tegyek ha nem tölti le a Toca Boca játékot?

Figyelt kérdés
Szóval beszeteztem egy profi appot,ami vírusmentes és le akartam tölteni a fönt említett játékot.Viszont a helyzet az,hogy azt írja ki,hogy az alkalmazás nincs telepítve.😕Az a feltétel,hogy a sima ne legyen le töltve,de az sincs le töltve,és így sem sikerül.Megkérdeztem egy pár ismerőst,nekik sikerül.Az app neve:PlayMods.
2022. jún. 15. 19:22
 1/5 anonim válasza:
Happymod-ról próbáld meg, q Google keresőbe beírva bedobja. Nekem onnan sikerült, utána töröltem az appot meg tisztítottam, semmi baja nem lett a telómnak. A PlayMods-ot sajnos nem ismerem. :(
2022. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*a
2022. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eredeti oldal!!!
2022. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
HappyModról próbáltam,legutóbb szintén nem sikerült. :(
2022. jún. 16. 06:26
 5/5 anonim válasza:
Ha be írod gogle playbe hogy play mods és ott megkeresed onnan le tudod tölteni és mindened meg lesz
2022. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!