Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ennyi lázadó manapsá...

Vezéralkesz kérdése:

Miért van ennyi lázadó manapság Jedi Knight Jedi Academyn?

Figyelt kérdés
Észrevettem kb 2 éve jelentek meg bizonyos vadállat meg cccp fedőnévre hallgató playerek szerte az egész jkn utána lázadók lettek és a mai napig megtalálhatók a játék összes szerverén. Ez valami új irányzat lehet ami átírja az idáig uralkodó javarészt base és japlus kultúrát? Tapasztalataim alapján ahol megjelennek a lázadók (rebel) playerek ki ürülnek a szerverek és csak ők maradnak ott huzamosabb ideig. Írjátok le a véleményeteket/tapasztalatokat erről a jelenségről. Kíváncsian várom a válaszokat!

2022. jún. 18. 20:40
 1/2 anonim válasza:
82%
Hát ugyan én régen voltam fent multin, de azt tapasztaltam, hogy tele van ilyen ótvar putri klánokkal, ami leginkább rontja a játék hírnevét mintsem előre vinné. Pl: jof, jawa, rujka meg társai.. Már csak azért is, mert ilyen irreálisan életképtelen szabályokat hoznak a drágalátós adminkák, nehogy már levegőt is vegyél a szerveren. Bár ezek nagyrészt ilyen tizenéves japluszos kockák, akik ahhoz is agyhalottak lennének, hogy nyissanak fel egy babkonzervet b***ki. Ami meg a base színvonalat illeti az is a béka se*ge alatt van kb. Gondolok itt ilyen wrg meg scy szerű r*tard*lt jelenségekre. Szóval én kezdem kapizsgálni, hogy miért telt be néhány embernél ott a pohár manapság.
2022. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Osztom a véleményed! Akkor kijelenthetjük hogy ezek a lázadók ezzel a magatartással és elhivatottsággal megreformálják a Jedi Academy multiplayert képező részét. Hisz valljuk be akik egy 2003-as játékot ennyire véresen komolyan vesznek a fent említettetekből azok nem lehetnek teljesen épelméjűek.
2022. jún. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!