Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4: Telek és vérfarkas...

The Sims 4: Telek és vérfarkasokkal kapcsolatos gondok?

Figyelt kérdés

Üdv. Mint írtam 2 kérdésem lenne. egy a telekkel kapcsolatos és 1 a vérfarkas képességekkel kapcsolatban.


1. A telkes: Hogy tudom a telkem értékét, vagy a fizetett számlákat csökkenteni? A "Lot taxes"-re gondolok itt. Hogy tudnám elérni hogy kevesebbett kelljen fizetnem mikor megkapom a számlát? Eddig olyan 30-40k volt, de most valamiért felugrott 150k-ra(az eco-s levonásokkal 115k körüli a tényleges amit fizetnem kell). Ezt hogyan tudnám orvosolni?



2. A vérfarkasoknál a 4. Szinten/Ágon lévő, Lunar Resistance nevű trait-ra gondolok. Konkrétan milyen "káros" hold hatásoktól véd meg? Mert azt nem írja a leírásban csak hogy véd a hold káros hatásai ellen. DE konkrétan mi/mik ellen? Kérlek le tudnátok ezeket írni?


A segítőkész válaszokat előre is köszönöm.



2022. jún. 20. 12:24
 1/1 anonim ***** válasza:

1. A telek értéke az összes tárgyad értékének az összege. Ebbe beleszámít az is, ami nincs a telkeden, csak a simed inventoryjában vagy a household inventory-ban van. (Meg ECO-s papírdobozokban, a hűtőben, stb.) Ami nem kell, azt add el onnan. Ha vannak növényeid, akkor lehet, hogy a terméseik a household inventoryban csücsülnek százával, és nyomják fel a számládat. Nézd át, mi van ott. Ha van széfed (get famous), az abban levő pénz szintén beleszámít, és durván tolja feljebb a telek értékét. Az ilyesmik beszüntetésével csökkenteni tudod a számlákat.


Emellett van egy trait amit 2000 pontért vehetsz meg - Frugal. Elég, ha egy simnek van meg, csökkenti a bejövő számlákat.

A lot traitek közül a Natural Well és Geothermal csökkentik a számlákat.

Tegyél a házadra napelemeket, gyűjts vizet, stb, hogy csökkentsd a számlád.


Ha használod az ECO-s NAP-okat, érd el, hogy olyanok nyerjenek amiknek meg tudsz felelni, ne olyasmik aminek nem. Mondjuk ezek lehet, hogy bugosak. Amikor utoljára (nemrég) használtam a NAP Inspector szerint megfeleltem és a számlámnak csökkennie kellett volna, ehelyett nőtt, pedig semmi sem változott. De nem vagyok benne biztos.


2. Teliholdkor marha gyorsan elveszítik a fejüket. Ha volt már teliholdad a vérfarkasoddal, akkor láttad. Ha valaki le is nyugtatja a vérfarkasod, utána megint feltöltődik a cucc és megint elveszíti a fejét, és ez így megy tovább amíg fel nem jön a nap. A trait tudtommal ezt akadályozza meg, nem tudok más káros hatásról.

2022. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!