Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs Kecske SZimulátor 2?

Miért nincs Kecske SZimulátor 2?

Figyelt kérdés
A K.SZ 3-at már bejelentette a PlayStation, de miért nem a második része?

#goat simulator #Goat simulator 3 #Kecske szimulátor 3
2022. jún. 20. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert a készítők szerint baromi vicces, ha kimarad a második rész, és egyből a harmadikkal folytatják.

Nem egyforma a humorérzékünk.

2022. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ennyire vicces a fejlesztő, hogy nem simul bele a tradicionális névadásba. Már a trailer egy hatalmas trollkodás volt a Dead Island 2 trailer remake-kel.
2022. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát... Windowsból is kimaradt a 9-es. Mostanság ez a divat.
2022. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert 1 sz#r játék. Nem csoda hogy nincs.
2022. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Olyan szar játék, hogy az első 4 hónapban eladtak 1 millió példányt belőle. Egy éven belül elérték a 2,5 millió példányos eladást, másfél év alatt 6 milliót.

Nem kell szeretni, de azért a számok igazolják hogy sikeres volt.

2022. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
#5: Az olyan félkész szutyadékokból is milliókat adtak el, mint a DayZ vagy a Valheim, úgyhogy ez még semmit sem jelent.
2022. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
#6 Legalább olyan játékokat hoznál fel példaként, amik rosszak. A "félkész szutyadék" Valheim 91%-on áll Steamen, a DayZ 87%-on, és mindkettőt több mint 20 ezer ember játssza naponta (Steamen). Nagyon kíváncsi vagyok, hány órát tettél bele ezekbe a játékokba, hogy ilyen erős véleményed van róluk :D
2022. jún. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

#7: A DayZ-be 50 órát raktam bele, a Valheim-be 20-at (haverok erőltették mindkettőt). Már ennyiből is el tudtam dönteni, hogy félkész szutyadékok. A DayZ-ben be tudok szorulni egy ajtó és a fal közé, le tudok esni két padlótextúra között egy lejjebb levő emeletre.

A Valheim-ben húsz percig kínlódtam, mire egy tetődarabot úgy rá tudtam illeszteni egy másikra, hogy a játék elfogadja, és befejezettnek nyilvánítsa a tetőt (ne ázzon be). Harc közben egy ellenfél felöklelt, és beleszorultam egy sziklába úgy, hogy csak konzolparanccsal tudtam kijönni.

És ezek nem a játékok megjelenésekor történtek velem, hanem kb. egy hónapja, mindezt milliónyi tesztelő játékos és patch után. Bár a Valheim már egy éve nem kapott semmilyen frissítést. A primitív grafikát és fizikát meg sem említeném, mert nem attól lesz jó egy játék, de attól még tény, hogy mindkettő ocsmány.

Mindkét játékot a Youtuberek és streamerek tették ilyen népszerűvé, nélkülük sehol sem lett volna sok milliós eladás és "overwhelmingly positive" értékelés. Billie Eilish egy nyöszörögve dünnyögő liba, primitív "dalokkal", mégis milliók szerint ő a világ valaha élt legnagyobb énekesnője és dalszerzője. A nagy számok nem jelentenek SEMMIT.

2022. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

#8 Hát, ezek aztán mély kritikák. A Valheim szar, mert nem sikerült megtanulnod az építés csínját-bínját benne (pedig amúgy a műfaja egyik legjobb épület/statika rendszere van benne), a DayZ meg szar, mert sikerült beszorulnod egy falba. NEkem úgy tűnik, hogy itt te vagy túlérzékeny egy játék hibájára, és nem a játékok minősíthetetlenek.


A Valheimmal én speciel a kiadás napján kezdtem játszani, haverok mondták, hogy jön ki valami coop survival crafting game, próbáljuk már ki. 200+ óra után azt kell mondjam, hogy belemegy még kb ugyanennyi ha majd kijött a többi tartalom hozzá, simán a műfaja legjobbjának tartom. DayZ-ről nem tudok nyilatkozni, de figyelembe véve, hogy igen stabil közössége van a mai napig, az sem lehet nagyon rosszabb.


A probléma, hogy a számok továbbra sem hazudnak. Billie Eilish sem azért nyert 7 Grammy-t, mert egy tehetségtelen liba, csak - újfent - a te ízlésednek nem fekszik amit csinál. A többségnek meg igen. Tetszik hogy olyan nagyra tartod a saját véleményedet másokéval szemben, hogy konkrétan azt sem nézed ki a többségből, hogy képesek önállóan eldönteni, hogy tetszik-e nekik valami vagy sem. Mert te nyilván jobban tudod :)

2022. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Végülis a zombis része tekinthető 2. résznek.
2022. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!