Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy biomos Minecraft világ?

Egy biomos Minecraft világ?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok olyan mapot csinálni Minecraftban mint a regrowthos világ?

2022. jún. 29. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Behozod a Minecraftot hogy lásd a világaidat, a világlista alatt lesz a "Create New World" panel. Rákattintasz, továbbvisz a világ beállításaihoz. Itt lesz egy "More World Options" panel, amire szintén rá kell kattintanod. Itt szintén láthatsz egy panelt, ami azt írja, hogy "World Type: Default". Ezt kell addig kattintgatnod, amíg "World Type: Single Biome"-vé nem alakul, és akkor megjelenik egy "Customize" panel közvetlenül alatta. Rákattintasz, választasz egy biomot, és nyomsz egy "Done"-t én egy "Create New World"-ot.
2022. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt pedig hogy mi a regrowthos világ nem tom, úgyhogy remélem a kérdésre válaszoltam.
2022. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mangrove akar lnni szerintem
2022. jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na szóval az nekem a nagy gondom,hogy akarok játszani regrowthot, csak nem bírja a gépem, mert 32bites Windowsom van és a 32bites tlauncher nem enged allocatelni 1gb ramnál többet (de ha engedné elvinné a gépem 4 GB rammal) ezért gondoltam, hogy csinálok magamnak egy wastelandos modpackot s megvan a mod is ami "adja a regrowthnál a mapot" csak 1.7.10-ben nincsen single biome generálás. Ezen vagyok felakadva. Amúgy meg kaptam wastelandos módot, csak nem olyan korrupt területet csinál mint az nekem kellene. Szóval ebben a modban amit kaptam rendes dirt van nem pedig olyan mint a regrowthban, a fák is normál tölgyfák stb...
2022. jún. 30. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:
(A biomesxl wastelandja kellene nekem)
2022. jún. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!