Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan felhőjáték...

Tudnátok olyan felhőjáték vagyis Cloud Gaming szolgáltatást mondani,ami nem kerül sokba havi szinten és nem kell megvenni eredetiben a játékokat hozzá?

Figyelt kérdés
Az Xbox Game Pass Ultimate-en és a PS Plus Prémiumon kívül
2022. júl. 1. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Stadia
2022. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Google Stadia azért nem jó nekem,mert olyan,mint a Geforce Now,hogy meg kell venned hozzá a játékokat,tudom van ingyenes,de pl az AC Valhalla se meg a Cyberpunk 2077 se ingyenes ott
2022. júl. 1. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem kell megvenni eredetiben a játékokat hozzá?

Almodj kiralylany...

2022. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy #3 mondja. Hülyék lesznek ingyen adni azt amit eladhatnak. :D
2022. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem arra akart csak utalni, hogy az előfizetés tartalmazza a játékokat is, mint a Game Pass és ne kelljen külön megvásárolni őket. Bár szerintem 4000 Ft körüli ár többszáz játékért nem nagy összeg a Game Pass Ultimate-ért, főleg most, amúgy 300Ft-ért 3 hónapnyi előfizetést kapsz. Olcsóbban nem fogsz találni Cloud Gaming szolgáltatást.


Egyébként az AC Valhalla egyedül az Amazon Luna Cloud Gamingen érhető el, de az meg Magyarországon még nincs, szóval az kilőve. A Cyberpunk meg tudtommal semelyik Cloud szolgáltatásban nincs benne.

2022. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a Stadian is vannak "begyűjthető játékok", amit ingyen utánaddobnak. ;-) Méghozzá nem is rossz játékokat!
2022. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!