Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha instant gamingen vettem...

Ha instant gamingen vettem egy játékot azt letilthatják? Úgyértve hogy eltűnik a steam könyvtáramból és nem tudok vele játsznai

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, letilthatják. Már jártam így, igaz nem Instant Gamingről, hanem G2A-n vettem a kulcsot (de a két oldal lényegében ugyanaz), amit aztán egy hét múlva letiltott a Steam. Nem tűnik el a könyvtáradból a játék, de nem játszhatsz vele, amíg Steamen meg nem vásárolod újra.

Drága játékot ne vegyél ilyen oldalakról, nem éri meg rizikózni, én 27 eurót buktam.

2022. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A hoi4-et vettem ami 5 euró volt ott nos steamen most le van akciózva 9-re de amúgy 40 euró
2022. júl. 2. 15:07
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen. Az Instant Gaming egy ún 'reseller', azaz nem közvetlenül a kiadóktól várásolja a kulcsokat, hanem harmadik féltől szerzi be ilyen-olyan eszközökkel. Emiatt alapból óvatosan kell hozzáállni az ilyen oldalakhoz. Az Instant Gamingről speicfikusan pedig sok panasz található az interneten, hogy használt, nem működő, vagy lopott kulcsot adtak el valakinak. Szóval ja, ez benne van a pakliban.


Ez egy elég jó oldal, ahol számos üzletet, eladót megtalálsz, és össze vannak gyűjtve a velük kapcsolatos tudnivalók (zöld a hivatalos eladó, akik közvetlenül a kiadóktól vásárolnak, piros akik nem, velük kell vigyázni)

[link]

2022. júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ha 1 hétig nem tiltjak le akkor valszeg nem fogjak? vagy olyan is valószínű hogy pl 2 év után tiltjak le?
2022. júl. 2. 15:24
 5/15 A kérdező kommentje:
De egyébként giftbe kaptam nem én vettem saját kártyámról hanem giftbe kaptam
2022. júl. 2. 15:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát idővel egyre kisebb az esélye, hogy le fogják. Általában akkor tiltanak le kódokat, ha lopott kártyával vásárolták, és vissza kell téríteni a kártyatulajdonosnak az összeget. Ez jellemzően napokon, max 1-2 héten belül történik meg.
2022. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os. És ezt nem lehet megtudni valahol hogy instanton lopottal vették-e?
2022. júl. 2. 16:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha lehetne, akkor senki nem tudna lopott kulcsokat értékesíteni.
2022. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Értem.
2022. júl. 2. 17:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem vásárolok kulcsos oldalakon. Sok a macera vele. Inkább megvárom hogy Steam-en leárazzák. Code Vein-t is 80% leárazásnál vettem. Meg most Van Helsing-et is 90% leárazás mellett. Igaz így várnod kell, DE sose fogod elbukni játékot. Illetve a kulccsal aktivált játékokra visszatérítés sincs. Ergo ha tiltják X/y ok miatt akkor a pénzt is bukod ahogy írták előttem is. Szóval játék+pénz is kuka. Azt nem tudom hogy megmarad-e könyvtáradban ahogy előttem mondták, DE úgy nem lesz tiltva hogy ne tudd megvenni újra, csak nyilván ott fizetni is kell megint.
2022. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!