Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen olyan játékot ismertek...

Milyen olyan játékot ismertek telefonra, ami relaxációs játék, de simulator?

Figyelt kérdés

Pl.: sky:children of light.(ezzel az volt a bajom, hogy meghaltam allandóan

, és nem volt chilles)



2022. júl. 4. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

"relaxációs játék, de simulator"

Ezt úgy értetted esetleg hogy "relaxációs játék, de NEM simulator"? Lemaradt a "nem"?

Csak azért kérdezem mert a simulator játékok alapvetően relaxációsak.


A "chilles" kifejezés alatt tehát olyan tartalmakat értesz, amik nem azok a nagy akciós ugrálós lövöldözős játékok, hanem amikkel úgy elvan az ember, lefoglal?


Én erre a célra jelenleg a "Level Maker" és a "Level Maker 2"-t használom, mindkettő ingyenesen megtalálható a playstoreban ha jól emlékszem.

Ezek olyan játékok, amikben neked kell megcsinálnod a pályákat, így kedvedre építgetheted, rakhatsz bele fejtörő vagy ügyességi részeket, tehát ez egy ilyen kreativitást kiélő időgyilkos játéktípus. Ha kreatív vagy és szeretnél játék pályákat tervezni, ez kitűnő időtöltés.

Vannak még ilyen típusú játékok ha jól tudom a "Levelhead" a legjobb a témában, de az fizetős. Az elkészített pályákat online megoszthatod, letöltheted másokét, ilyesmi.


Telefonra is ajánlom, mert a világ legchillesebb játékai közé tartozik a Stardew Valley.

Annyi tartalom van benne hogy hosszú lenne ide leírni a felét is, alapvetően arról szól hogy egy irodában sínylődő egyén (te) megunja a városi élet és a munka stresszeit, és a nagyapjától örökölt farmra költözik. Farm építgetős, növénytermesztős, a helybéliekkel szocializálódós horgászgatós (nem kezdem el sorolni annyi mindent lehet benne csinálni) játék.

2022. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szimulátort keresek. Ami nekem eddig a legchillesebb, az a Microsoft Flight Simulator.
2022. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!