Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az a számítógépes játék ami...

Az a számítógépes játék ami jó Win10-re az jó Win11-re is?

Figyelt kérdés
Mert olyat ami jó Win11-re olyat még nem is láttam.

2022. júl. 6. 07:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 850 db Steames játékom közül még egyet sem láttam, ami ne menne el Windows 11-en. Aki azt mondja, hogy a W11 "béta", az még csak képen látott W11-et (vagy valami fikázó cikkben/videóban). Állítólag az indulása körül voltak driver problémák, de nekem a legelső naptól kezdve atomstabil és gyors.
2022. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
#11 hát én annak ellenére hogy megvan hardver i7-12700h meg rtx3050ti és ddr5 ramok maradtam 10nél mert a 11 egy átdizájnolt 10 körülbelül nem sokkal tud többet.. ink megvárom 12-13-at
2022. júl. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Ami fut az egyiken az fut a másikon is.

Az első válaszolóra még nem kell hallgatnod. Semmi baj nincs a 11-el. Én 10-ről váltottam és már nem mennék vissza, sok dolog kényelmesebb lett. Bugokkal sem találkoztam még, sebesség is hasonló, talán picit gyorsabb is.

Én csak egyszerű felhasználó vagyok, nem munkára használom.

2022. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!