Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pubg mobile-lal kapcsolatban...

Pubg mobile-lal kapcsolatban kérdeznék, most kezdtem. Pl meddig lesznek benne csak botok? (Többit lent)

Figyelt kérdés

Egyelőre minden kört megnyertem, 4-5 kört játszottam eddig. Level 10 vagyok azt hiszem.


A másik, hogy amikor beszállok egy autóba akkor szól a zene (gondolom rádió), ezt hol lehet kikapcsolni?


Hol érdemes (majd) játszanom? Melyik pályán, melyik mód stb, ahol általában vannak az emberek? Sajnos még nem igazodom ki rajta, csomó minden van.


Illetve, ha nem baj és segítőkészek vagytok, akkor a későbbiekben még valószínűleg fogok ide írni hozzászólásban, ha valamit nem értek.


Előre is köszönök minden segítséget.



2022. júl. 6. 08:08
 1/3 anonim válasza:
63%

Szia eddig valószínűleg csak botok ellen játszottál. De egyre nagyobb szintre jutsz kevesebb lesz. Erangel-en éri meg ha squad modba játszol random csapattársak nyomorékok lehetnek ezért jobban megéri ha ismerőssel játszol. A Sanhok pályán jó gyakorolni ha leugrassz Bootcampbe ott mindig sokan vannnak. TDM-be gyakorolj sokat és jól fogsz játszani. :)

Annyi kérdésem lehet h hány éves vagy? :)

2022. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem számít a korom szerintem, de 20+


Soloztam eddig, leginkább erangelen.

Amúgy több a bot soloban, mert inkább squadoznak az emberek? Vagy egy bizonyos level után már egyáltalán nincs bot?

2022. júl. 6. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Magasabb szinten is vannak botok, csak kevesebb. Hogy állsz a játékkal mostanság? :)
2023. jún. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!