Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legjobb katonai story pc játék?

Legjobb katonai story pc játék?

Figyelt kérdés

Hasonló játékot keresek mint a COD vagy a BF azonban sokkal "katonásabb" nekem ezek a jövőben játszódó robotokat lövünk téma nem jön be.. és STORY játék nem Arma, vagy Squad.

Köszi előre.



2022. júl. 6. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján nem igazán értem, milyen játékot szeretnél. A CoD utolsó "robotos" része a 2016-os Infinite Warfare volt, a Battlefield 2042-ben meg csak egyféle robot van (Ranger dog). Nem ismerek olyan katonai témájú játékot, amiben legalább minimális mennyiségű harc ne lenne.

Vagy talán "STORY" játék alatt single (egyjátékos) kampányt értesz? Mert sztorija minden szóló FPS játéknak van, csak éppen a lövöldözésen van a hangsúly.

2022. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy Flashpoint Red River játék, imádtam, nagyon ott volt a sztori is, de elég régi játék, nem tudom ha még meg lehet-e kapni valahol (nekem még lemezen volt meg).
2022. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan játékot keresek ami valósághű katonai storyja van, mint a Modern Warfare-nak és nem csak lövöldözöl agybafőbe mint az említett 2042ben
2022. júl. 7. 16:06
 4/4 anonim válasza:
Medal of Honor szériák esetleg. Gyerekkoromban imádtam a story modját.
2022. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!