Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The man from the window...

The man from the window tényleg működik?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná hogy mi az annak röviden ez egy “játék ahol hogyha nyersz egy évvel hosszabb lesz az életed de ha vesztesz akkor 10 évvel rövidebb. Nam most kb semmit nem találtam erről csak tiktokon pár videót ahol valaki írta hogy kifogja próbálni valaki hogy kipróbálta és sikerült valakinek meg nem. Szóval van aki kipróbálta és sikerült vagy kamu? (Szerintem amúgy kamu, de szeretném tudni hogy igazam van-e)

#horrorjáték #Man out side #The man from the window #Paranormálisesemény
2022. júl. 6. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Kamu
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mármint ha veszítesz egy játékban, a valóságban tíz évvel rövidebb lesz az életed?

(NAGY SÓHAJ...)

Nem, nem működik. Ha nem hiszed, próbáld ki: töltsd le a készítő itchpontio oldaláról, veszítsd el 8-10-szer a játékot, és ha tényleg meghaltál tőle, a hozzátartozóid feltétlenül tudassák velünk!

[link]

2022. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, hanem elvileg ha kinyitod minden ablakot a szobádban/lakásban hajnali 2-kor odamész az ablakhoz 3x kopogsz és azt mondod hogy:”man outside man outside are you there?” És majd elvileg azt fogják válaszolni hogy:”run and hide” és akkor a “játék” elkezdődött és elkell bújnod hogy az a szellem ne lásson napkeltéig. A szellem nem tud bemenni a házba de az ablakon belát és ha meglát akkor vesztetél ha pedig napkeltéig nem talál akkor oda kell menned az ablakhoz és mondanod hogy:”man outside man outside you lost.” És kapsz +1 évet az életedhez(és csak egy hónap utolsó napján működik.
2022. júl. 6. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne, mert nem csak hogy szellemek léteznek, de még szabályos játékaik is vannak, amivel meghosszabbíthatod az életed.
2022. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont annyira van valóságtartalma mint anno a bloody mary-nek.
2022. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mintha elhinném de több valaki is írta hogy megcsinálta és semmi mást nem találtam
2022. júl. 6. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, én azt hittem, az azonos című videojátékról van szó, amit mostanában az összes videós mutogat... Ezek szerint létezik egy ilyen városi legenda is? Hihetetlen, milyen hülyeségeket képesek elterjeszteni és elhinni az emberek. Sajnos/szerencsére minden világok legunalmasabbikában, legmaterialisztikusabbjában (aunye, be szép szó) élünk. Nincsenek kísértetek, vámpírok, tündérek, angyalok, manók, varázslók, nincs olyan, hogy "természetfeletti".

De a gondolatkísérlet kedvéért tételezzük fel, hogy működik a dolog! Kicselezed a szellemet, és "nyersz egy évet". Hogy ellenőrzöd le? Honnan tudod, hogy mennyit éltél volna eredetileg? A halálos ágyadon beléd nyilall, hogy "úristen, nekem már egy éve halottnak kéne lennem"? :D Egy kis logikát, könyörgöm...

2022. júl. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Engem igazából az érdekel hogy aki azt állítja hogy megtörtént vele az mondja el hogy mi történt mert kiváncsi vagyok hogy csak bekamuzták vagy ez egy tömeghisztéria.
2022. júl. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!