Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jó a StarCraft...

Miért nem jó a StarCraft magyarítás?

Figyelt kérdés
Úgy csináltam mint itt [link] (meg a WarCraft III-at is de az jó), de nem jó. A HunCraft az működik, de a sima nem. Indítanám el a magyarított alapjátékot és kieget, de vagy 10 mp-ig forog a töltőjel (Win7), de leáll és ennyi. Csak angolul tudom elindítani, akkor is a menüben el van csesződve a grafika, tiszta kék sokminden. Kompatibilitási mód és Rendszergazdai futtatás sem segített. Mit csináljak vele hogy ne legyen a sok textúra szétesés a menüben (nem szar a VGA-m, nem is romlott el) és hogy magyar feliratos és szinkronos legyen a játék?
2010. szept. 20. 22:20
 1/1 anonim válasza:

[link]

Én ezt a magyarítást szedtem le, nem tudom, te melyiket használod, ezzel maximálisan meg vagyok elégedve.

Kell hozzá a Starcraft és a Brood War

1.: Töltsd le mind a 46 darabot

2.: Indítsd el a scbwhunpatch115.exe-t (45. darab)

3.: Indítsd el a scbwhun.part01.exe-t és telepítsd


A kékségre a megoldás: A parancsikon kompatibilitás ablakában jelöld be:

- Futtatás kompatibilis módban (Windows XP SP3)

- Futtatás rendszergazdaként

- Futtatás 256 színben

- Futtatás 640*480-as felbontásban

- Képi témák letiltása


(Windows 7)

2011. júl. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!