Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a horror játéknak a...

Mi ennek a horror játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt néztem végigjátszást róla, most meg az Istenért sem találom. Szóval a részletek: horror game, házban vagyunk és a lényeg, hogy egy démon szerű nő kerget minket, de rúnákkal el lehet őt űzni. Illetve vannak a házban szobák, amikbe ha bemenekülünk szintén nem tud elkapni. Közben feljegyzéseket gyűjtögetünk, amiből kiderül, hogy a házban egy férfi élt a feleségével, egyre betegebb és kiderül, hogy a felesége egy boszorkány. Le kell vele számolnunk, de nincs happy end.


Pestis doktoroknak a szellemeivel is találkozunk út közben, ha ez segít. Már vagy egy millió videót végig néztem, kb 2017-ig visszamenőleg, de nem találom ezt a játékot. Előre is köszönöm. Ennyire emlékszem, amit fent leírtam, remélem segít, ez így eléggé konkrét. :D



2022. júl. 7. 19:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Ok, sorry, azt hiszem megvan: The Dark Occult :)
2022. júl. 7. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!