Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire és hogyan használjátok a...

Mire és hogyan használjátok a Nintendo Switcheteket?

Figyelt kérdés

A játékok olyan árban vannak hogy veszel magadnak 6 játékot és már annyit is költöttél amiből kijönne még 1 switch. Méreg drágák a játékok, főleg ezzel a szétbarmolt forint árfolyammal.


Nagyon meg kell hát válogatni mire éri meg költeni, mivel a legjobb switchezni.


Ezért kérdezlek most titeket, hogy ti mivel szoktátok tolni a legtöbbet, milyen körülmények között játszotok, nektek mit jelent a nintendo switch?


Ide elég tág válaszlehetőség van felkínálva igazából. Írd le az élményedet a switchel, a játékaidat, a kedvenceidet, mivel tolod legtöbbet, ilyesmi.



2022. júl. 8. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Használt játékkártyával olcsóbb a játék, hardver apró és társai.

Egyébként rég nem vettem játékot rá, Mario Kart 8, Zelda, Just Dance stb nekem elég, annyit nem játszom vele, főleg társasági szórakozásként van jelen.

2022. júl. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisipoke ***** válasza:
100%

Azért is érdemes fizikai játékokat venni, mert a nagyobb Nintendo címek elég jól tartják az árukat, tehát ha végigjátszod, minimális vagy nulla veszteséggel tovább tudod adni a legtöbbet.


Én amúgy nagyon szeretem, még ha meg is vannak a problémái (elsősorban hogy nagyon hajlamosak driftelésre a joy-conok analógjai, illetve hogy a pro controller d-padja szörnyű). De én nagyon szeretem, hogy tudok vele TV-n vagy kézi üzemmódban is játszani, gyakran használom mindkét módot. Illetve az is nagyon jó benne, hogy a sok jó új játéka mellett rengeteg klasszikus is elérhető rá. Sőt, ha valaki szereti a retro játékokat, egy viszonylag olcsó éves előfizetéssel rengeteg elérhetővé válik.


Konkrét játékokat nem tudom, van-e értelme sorolni, mert nyilván érdeklődésől is függ, hogy kinek mi fog tetszeni. Hiába az egyik legigényesebb tavaji játék rá mondjuk a New Pokémon Snap, egy elég szűk réteg fogja csak igazán élvezni.

2022. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem. Hiába van egy gamer pc-m, szinte ki se használom, mert csak filmeket nézek rajta. Ellenben a switchet gyakran használom főleg kézi módban. Tv-re csak akkor rakom, ha lemerült a kezemben, de még játszani akarok.

Játékaim:Super mario 3d all stars, tetris 99,super mario maker 2, néha poénból elindítok rajta egy crysis 3-at,most az animal crossing:new horizonra vagyok teljesen ráfüggve.

2022. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyit hogy ugye nekem mit jelent a nintendo switch. Leginkább kényelmet, mobilitást és nem utolsó sorban a nintendo címek. Így közel a 30-hoz egyszerűen nem tudnak lekötni ezek a tömeg shooterek. Nekem ennyi idősen inkább nyugalom kell mint a való életben, úgy a videójátékoknál is, ez az egyik oka hogy animal crossingozom, minden nap érdemes játszani mert egyszerűen zajlik az "élet" és mindig történik valami érdekes, és nem érzem azt hogy ugyanazokat a küldetéseket akarják százszor végigjátszatni velem csak pepitában.
2022. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hát igen, én is így 27 éves férfiként vettem magamnak nintendo switchet. Egész életemben ment a pörgetés játékok terén, a LoL, a WoW, a nagy shooterek, de ma már úgy érzem belefáradtam mindebbe. Kicsit hasonló a helyzetünk mert nekem is porosodik a fullos gamer pc-m a szoba sarkában, inkább switchezek már mint hogy azt nyomkodjam.


Én egyelőre a Stardew Valleyben és a Super Mario Maker 2-ben találtam meg a kikapcsolódást, mert ez a kreatív módi nagyon bejön nekem, nyugalmat ad, pihenést.


Lehet rá kéne néznem nekem is erre az Animal Crossingra. Sokat hallottam már hogy jó.

2022. júl. 11. 06:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!