Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen tárgyat tud az ember...

Milyen tárgyat tud az ember használni csocsó labdának?

Figyelt kérdés
Milyen, a legtöbb helyen megtalálható/könnyen elkészíthető tárgyat tud az ember használni csocsó labdának, ha az nincs elérhető közelségben, s szerszámok sem állnak rendelkezésre?

2022. júl. 8. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Alufólia, ami most így hirtelen eszembe jut, bár az lényegesen könnyebb lenne, mint egy csocsó laszti
2022. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kocsmában van egy pár golyós hónalj dezodor golyója.
2022. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb epekő. :)
2022. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anno Balatonon általános iskolásként táboroztam a sulival Balatonboglár valamelyik üdülőjében. A csocsó nem tudom hány Ft volt (1998/1999 volt) de drágának tartottuk, mert a el kellett kérni a labdát és 15 percre szólt. Rendesen jöttek érte vagy a pénzért.


De mi feltaláltuk magunkat. 😀 Nem messze volt egy tekerős rágógumi automata:

[link]


amiből nem sokkal kisebb gömbrágót/gömb alakú cukrot lehetett venni (ami 100 Ft volt, és olcsóbb is mint a csocsó 15 percenként) kőkemény volt, szóval simán kibírta a meccseket. Persze egy idő után már akkor elzavartak onnan minket, ha csak megálltunk az asztal mellett... nem is értem miért 😀

2022. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!