Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout 3 GOTY-ban lehet...

Roadkill kérdése:

A Fallout 3 GOTY-ban lehet játszani A DLC-k nélkül is?

Figyelt kérdés
Mert félek hogy barangolás közben valamelyiket elindítom és én ha lehet csak a fősztori után akarnám őket kivinni. A másik kérdésem pedig az lenne hogy miért lép ki és hogyan lehetne megszüntetni vagy legalábbis le korlátozni? Válaszokat előre is köszönöm.

2022. júl. 9. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A DLC indítása előtt figyelmeztet a játék, hogy el fogod indítani és melyik szinttől ajánlott. Kivéve az ufós, ott csak elég közel kell menni a lezuhant űrhajóhoz.

A főmenüben (data files) külön kikapcsolhatók a DLC-k, de az is elég ha megnézed a térképen hogy hol vannak, és nem mész oda. A másik lehetőség, hogy Steamen megnyitod a könyvtárban a játékot, és kiveszed a pipákat a DLC elől.


Kilépések: vagy mod konfliktus, esetleg nem eredeti a játék.

2022. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na akkor értem most már a DLC-ket, Modot elméletileg nem használok ha a magyarítás nem az e. Meg igen eredeti a játék.
2022. júl. 9. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:

A fő sztori után a játék véget ér, csak új indításával tudod megnyitni a dlc-ket. Hallgass az elsőre, és vedd figyelembe a szintedet, nyomd le őket a vége előtt.

A FO3 sajnos nagyon instabil játék. Mindenképpen érdemes letölteni néhány modot, amikkel gatyába rázhatod, pl. A Nexusmods oldalról.

2022. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megfogadom őket akkor.
2022. júl. 9. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát illetve a fallout 3 nál én nekem úgy rémlik a magyaritással is voltak gondok főként a főstorinál, ileltve a broken steel dlcnél.


Én nem ajánlom kikapcsolásukat, ahogy az első írta ha látsz egy lezuhant űrhajót ne menj a közelébe, a másik 2 dlcnél egyértelműen fogja jelezni h olyan helyekre mész ahonnan egy darabig nem fog tudni visszajönni, a 4. dlc pedig akkor kezdődik el ahogy a főstorit végig vitted.

2022. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gamestar ***** válasza:
Miért van meg a GOTY ha nem akarsz játszani a DLC-kel?
2023. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért van meg a GOTY kedves utolsó mert kelletek a DLC-k meg minden is :) Azóta már vagy 2x kivittem a játékot DlC-kel együtt és mái napig fantasztikus élményt tud biztosítani ez a játék:) Köszönöm mindenkinek a válaszát.További szép napot :)
2023. okt. 15. 11:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!