Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szokták ezt mondani ha...

Miért szokták ezt mondani ha valaki jól játszik?

Figyelt kérdés
Szoktam látni CoD videóknál és streameknél, hogyha valaki jól lő akkor írják sokan (a csalás mellett), hogy igy cronus, úgy cronus. Nos utána néztem, hogy ez egy átalakító adapter. De ettől mégis miért "csal" valaki?
2022. júl. 10. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Jaaaa semmi csak “ingyen” aimassist pcn. Ez a kis kütyü elhiteti a játékkal, hogy kontrollerrel vereted, közben egered van és megkapod a kontrolleres célzássegítséget. Ugyan ez fordítva is működik. Konzolosok ellen játszol egérrel.
2022. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A CronusMAX-hoz lehet letölteni olyan makró beállításokat, amik szinte 100%-ban kiküszöbölik a sorozatlövő fegyverek visszarúgását. Persze, a profi játékosok képesek rá, hogy uralják a visszarúgást, de mikor a saját tapasztalatodból tudod, hogy az adott fegyver mekkorát rúg (mindenféle kiegészítők nélkül), a videóban levő pedig meg sem rezdül, ott azért jogos a kétely.
2022. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aha, értem.

Régebben én is CoDoztam még az MW multiplayerrel, Warzone-al csak ritkán játszottam.

Általában a twitch a Szabó Kristófot meg kartalibot szokta feldobni. Néha szoktam is nézni a streameket és náluk fordul ez elő, hogy mindig írják nekik.

2022. júl. 10. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a macro dolog mindegyik egérrel működik ami programozható, ergó van memóriája. Míg az egérben “neked kell megírni” a scriptet addig a cornusban előre benne van, csak kapcsolgatni kell.
2022. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Fogalmam sincs, ki ez a kartalib, de úgy tűnik, vezeték nélküli egérrel nyomja PC-n (kézkamerával), tehát a CronusMAX kizárva.
2022. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A vezeték nélküli egereknek is van egy usb stickje amit be kell dugni egy usb portba. Szóval ez nem kizáró ok.
2022. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!