Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMS 3 : Ha valaki leírná...

SIMS 3 : Ha valaki leírná SZÁJBARÁGÓSAN, hogy hogyan is kell az alapjátéktól mind a 4 kiegészítőig ( World Adventures, High End Loft Stuff, Ambitions, Fast Lane Stuff + pach, store, . Stb/minden) feltelepíteni a játékot, hogy működő képes legyen?

Figyelt kérdés
Természetesen itt nem az eredeti játékra gondolok.A torrent oldalakon rengeteg kisebb kiegészítő van azokat is le kell szedni , ha pachelni szeretném vagy azok nem szükségesek , ahhoz , hogy a játék elinduljon?De szerintem sokan szertnénk minden kis kiegészítőjét megnézni a játéknak és játszani vele.Szerintem sokaknak segítene azzal , ha lenne legalább egy olyan ember aki jártas ebben a dologban és segítene azoknak , köztük nekem is akik nem értünk ennek a dolognak a menetéhez.szerintem az sem gond ha minden egyes lépés le van írva, persze csak , ha van valakinek , hozzá türelme leírni :-) válaszotokat előre is köszi
2010. szept. 21. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos ezt igen hosszu lenne leirni...
2010. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a gondom, hogy az alapjátékom a legfrissebb verzión fut(crackelt)és próbáltam már az Ambitions-t és a Fast lane stuff-ot is de nem működik azt írja nekem, hogy az alapjáték nem kompatibilis a kiegészítővel és ez a verzió számra gondol amihez én még nem találtam kellő frissítést... Rohadtul kéne az infó mégis, hogy kell ezeket feltenni, hogy működjön!?
2010. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pontos leírás:

1. Telepíts mindent! (Semmi crack/pach)

2.Ha letelepítette minden kieg. et akko kér frisítéseket , frisítsd!

3. Crackeld az alapot a kiegészítőket is!

4. Indítsd el s élvezd!!!!!

crack: [link]

Razor 1911 : *****

Kieg ek : ***** (itt keresd ki)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!