Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Switchen Skyrimmal jó játszani?

Switchen Skyrimmal jó játszani?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy konzolos, így a first person nézet kontrollerrel nekem mindig is rémálom volt. Célzás 0, de nagyon.


Ahogy láttam lehet a Skyrimot 3rd personban is játszani. Úgy élvezetes a játék? Lehet ugyan úgy mindent csinálni 3rd personban is, nem lesz hátrány valamiből?


Véleményeket is írjatok légyszi.



2022. júl. 11. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem konzolon nem jött be, főleg íjászat miatt. Amúgy semmi hátrányod nincs belőle, simán csak hátra fele kizoomolsz Az egyetlen ami talán hátrány a távolsági támadás (mágia, íj stb) közelre, mikor lerohannak. Ott elég sokszor volt hogy mellément a nyíl stb.
2022. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a jatek tobbszor is kijatszottam és meg mindig nagyon tetszik ha megveszed boltban a kartyat akkor is kapod folyamatosan ra a frissiteseket az iranyitast meglehet szokni szoval jatszhatod third person modban is siman. meg nekem az tetszik benne a legjobban hogy nagyon nagy az egesz es lehetsz nectomancer varazslo warrior minden fele habar szerintem a legop az az amikor az egy kezes kardot hasznalod 2 kezben nagyon eros de te valasztod ki mi szeretnel lenne szerintem teljesen megéri az árat. Nekem ez volt az elso nintendos jatekom es meg igy is eleg sokat jatszottam vele
2022. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!