Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom letölteni...

Miért nem tudom letölteni sims 4-re a wicked whims modot?

Figyelt kérdés

nemrégiben le akartam tölteni ezt a modot, viszont ha letöltött, nem jelent meg a mappában, ha meg rányomok hogy megjelenítés a mappában, azt írja ki,hogy törölve...néha el se jutok odáig hogy letöltsem, kíírja hogy letöltési hiba.más modokat(mint pl. a basemental drugs és az extreme violance) gond nélkül le tudtam tölteni, csak ez nem sikerül


másnál is volt ilyen, vagy az én gépemben van a hiba?ha valakinél hasonló történt, és valahogy sikerült megoldania, megköszönném ha leírná hogyan kell :D



2022. júl. 14. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Innen próbáltad letölteni? Mert nekem minden gond nélkül lejött most.
2022. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha eltűnik akkor jó eséllyel a vírusirtód törli.
2022. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, onnan töltöttem le..ha addig kikapcsolom a vírusirtóm amíg letöltöm nem lesz probléma?
2022. júl. 14. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kikapcsolni. csak tedd fehérlistára/kivételek közé. De legegyszerübb ha egész mod mappát berakot kivételek kőzé a vírusírtóban, meg a letőltési mappád is(vagy karanténból visszaállítod, rajtad áll).
2022. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a tippet,de sajnos így sem sikerült..lehet csak a gépem nem brja.

mindenesetre köszi a tanácsokat :D

2022. júl. 14. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. Próbáltad letölteni esetleg egy másik böngészővel, vagy inkognitó módban?


Ha nem a vírusirtó a probléma, akkor lehet, hogy egy bővítmény okozza. Nekem gond nélkül lejött, szóval az oldal letöltésével nem kéne baj legyen.


Egyébként Nexusról és itch.io-ról is próbáltad? Ugyan az a végeredmény?

2022. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szia!itch.io-ról és nexusról is próbáltam, ugyanaz a vége, vagy le sem tölt, vagy egy pillanatra felugrik az ablak, majd eltünik..más böngészőröl is próbáltam, kikapcsolt vírusírtóval, de valahogy nem működik..mindegy, én már lemondtam az egészről, de egyébként köszi a segitséget
2022. júl. 18. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!