Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire megbízható a Ncore?

Mennyire megbízható a Ncore?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a The.Walking.Dead.The.Telltale.Definitive.Series-CODEX

játékot a Ncorerol, teljes 2 napig tartott a torrentezése, és mikor megakarom nyitni a fájlt.


A torrent fájlban vírus található


Mit csináljak? Bizzak benne és telepítsem fel? Vagy inkább töröljem míg van lehetőségem, még csak kicsomagoltam a fájlt, szóval még van visszautam..eddig egy torrentnél se írta ezt ki, így most ennél eléggé bizonytalan vagyok..



2022. júl. 15. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Ember, 1200Ft...

2022. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Nincs benne vírus, csak a vírusirtó annak látja
2022. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2022. júl. 15. 00:55
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

2022-ben játékot torrentezni már elég ciki, és itt nem az encór vagy bármelyik másik torrent oldal megbízhatóságáról van szó, mivel mindegyiken ugyan azt a tartalmat osztják meg az emberek egymás között.

Régen még oké volt a warez játék mert beleraktak egy-két vírust ami azon kívül hogy bosszantó volt, és egy kis pucolással rosszabb esetben win reinstal-al orvosolható volt, ma már azért ennél kifinomultabb huncutságok vannak.

Mondjuk valami jó kis bányász script ami leszívja a géped teljesítményét, de csak annyira hogy az még ne legyen feltűnő.

Tudod semmi nincs ingyen, főleg mióta rájöttek hogy pénzt is lehet keresni azzal, ha warez játékokba programoznak egy kis ezt-azt.

Nálad a vírus riasztás nem ezt jelenti, az kb. minden torrent játéknál előfordul. (attól hogy eddig nem jelzett, hiú ábránd azt hinni, hogy minden rendben volt).

Egy jól megírt scriptnek pont az a lényege, hogy minden akadályt gyanútlanul átlépjen.


Egyébként mielőtt jönnének a torrentes vérpistikék, elárulom hogy a jövőévet is le torrenteztem én is anno.

Egészen 2018-ig mikor a BF5 KaOS változata alatt meg nem főtt a GTX 970-em.

Igen, konkrétan szétégett a kártya a játék alatt. Jó hozzátartozik a dologhoz hogy egyébként is öreg és sokat nyüstölt kártya volt, és nem sajnáltam mert gép vásárlás előtt voltam. Viszont már a BF5 telepítése közben gyanús volt, hogy közel 100%-on pörög a CPU. Utána játék közben végig 100%-on ment a VGA is, a ventilátorok max fordulaton, a kártya 90+°C-on, aztán egyszer csak véget ért a játék.

Utána rá pár hónapra olvastam, hogy pár cracker csapatnál találtak bányász scripteket a BF5 torrentjeikben. Hogy ezt most ők mármint a csapat tette bele az eredeti release-be, vagy már egy 3. személy és úgy lett tovább terjesztve, a fene se tudja. Mindenki tagadott mindent. Ez miatt a script miatt pörgött úgy a VGA, mert túl mohók voltak az írói, és gyorsan akarták farmoltatni a bitcoint a vérpistikékkel 🙄

Nyilván ilyen hírt a HVG tech rovatban nem fogsz találni, én is egy angol nyelvű torrentes berkekkel bíró fórumon olvastam.


Warez szoftvereknek mindig megvan kockázata, csak ma már sokkal nagyobb a kockázat.

2022. júl. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

A 4-es jól megfogalmazta. A crackeket az esetek túlnyomó többségében vírusnak érzékeli a rendszer, de nem az.


Egyébként... lehet nem menő torrentezni, de én mindent letorrentezek, hogy kipróbálhassam. 1-2 óra játék, és ha tetszik, akkor megveszem, mert megérdemli a fejlesztő csapat, de ha nem, akkor nyilván ez nem történik meg. Mivel arany árba mennek ma már a játékok, és nincs demó, igy nincs más alternatíva.

2022. júl. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4 legnagyobb online játékwebáruházban vettem már játékot, és ezeknél lehet élni a 2 hétnél nem régebbi 2 óránál többet nem játszott visszatérítéssel. Ezért is jobb mint a szürkepiacos kulcsozás, mert itt ha szar a game visszakapod a pénzed. Kulcsnál meg csak a sóhivatal marad.


Egyébként most a nyári Steam vásár alatt kb 100 eurót vertem el, annak az egyharmada refund-ban vissza is jött, mert szarok voltak a játékok 😁

Jó nyilván sokan, főleg a fiatalok nem tehetik meg hogy 50-60 eurós játékokat vegyenek havonta, így marad a torrent.

Csak azt nem szabad elfelejteni, hogy megvan a kockázata minden warez szoftvernek, és nem az emberek két szép szeméért vannak ezek a szoftverek tördelve.

2022. júl. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hátő... 2022-ben 400+ Ft eurónál egész meggondolandó dolog számomra visszatérni az ncore-hoz. Írom ezt úgy, hogy a kérdező által írt játék megvan Steam-ről, meg mellette jónéhány. Vagy jobban ki kell használni az akciókat, volt amire nem vártam és megvettem teljes áron, mást meg behúztam 75% kedvezménnyel.
2022. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes.


Lassan 20 éve használom az ncoret, de én még ott vírussal nem találkoztam.

2022. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as 5-ös vagyok. Én se találkoztam még virussal Ncoron. Ellenben más torrent oldalaknál már igen, de ott az EsetNod32 tette is a dolgát.
2022. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!