Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A stray miről szól?

A stray miről szól?

Figyelt kérdés
Arra a macskás játékra gonfolok, ami nemrég kijött. Miről szól?

2022. júl. 20. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
macska vagy és mászkálsz egy elhagyatott városban
2022. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Amenynire tudom lényegében egy elveszett macska vagy egy elhagyatott cyberpunk városban, és haza kell találnod. Mindeközben felgöngyölítesz valami rejtélyt is a várossal kapcsolatban. Szóval elginkább arról szól, hogy macska.
2022. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
1 lócitrom macskaszimulátor. Nem ér semmit.
2022. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
16%

#3 már megvetted?


amugy énis hasonloan érzek hogy csak szimulátor féleség de nincs mögötte játékmenet

2022. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
kajak macskaszimulátor, mész ide oda, tudsz nyávogni, dorombolni, dolgokat leverni, emberekhez dörgölőzni stb... ha az ilyesmi bejön neked, akkor jó
2022. júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

A youtube-on már van több gameplay videó, azokból jól látható hogy milyen.

Aranyos, de nekem nem tetszik ez a cyberpunk erőltetés. Jobb lenne ha a jelenkorban, esetleg a középkorban játszódna.

2022. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
De ennek a macskaszimulátornak története van, elég nyomasztó és szomorkás, de valós végkifejlettel és lezárással. Amúgy meg nyilván vannak felafatok, amiket meg kell oldani mind ügyességi, mind logikai szinten. De közben igen, egy macska vagy és képes vagy arra, amire egy macska. Én végigjátszottam, nekem személy szerint tetszett. Nem tudom, hogy itt a köpködők próbálták-e, vagy láttak róla két képet és eldöntötték, hogy ha nem akciójáték, akkor szar.
2022. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Arról szól, hogy egy macska egy cyberpunk világba keveredik amit felfedez és az a célja, hogy kijusson a macskatársaihoz. Útja során robotokkal találkozik akik egy történet alapján segítenek neki kijutni a feladatok és a veszélyek között. Szerintem ez egy nagyon jó játék minden macskaszeretőnek ajánlom engem is nagyon megragadott.
jan. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!