Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért játszanak sokan játékoka...

Miért játszanak sokan játékokat örök élettel? Annak mi értelme van? Hogy lehet élvezni, amikor nincs a játékban kihívás?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem a kihívás miatt játszanak.
2022. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik tényleg ügyetlenek, vagy csak nem akarnak egy csomó órát gyakorlással eltölteni, de azért érdekli őket a történet, a helyszínek, stb. Pedig tényleg ritka manapság a nehéz játék, legutóbb a Biomutantot, a Ghostwire: Tokyot és a Horizon Forbidden Westet is egyetlen elhalálozás nélkül vittem végig (normál fokozaton), pedig én sem vagyok túl ügyes játékos.
2022. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Van aki azért játszik, hogy izgalmat hozzon az életébe, van aki meg pont ellenkezőleg. Egy kemény nap után csak leül és kikapcsolja az agyát vele.
2022. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%

Amikor az ember elmegy melózni, otthalálra szopatják ésafő ök is köcsög vele, utána hazamegy, betölti a jó öreg Doomot (az eredetit) nightmare fokozaton, aztán IDDQD, IDKFA, fegyverváltás a láncfűrészre...

10-15 perc alatt helyreáll az ember lelki egyensúlya :)

Na ezért.

2022. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2X is megpróbáltam csalás nélkül kijátszani a DOOM (2016)-ot nem sikerült. Aztán leszedtem hozzá Trainert és 7 óra alatt végig szaladtam az egészen.

Alapvetően arra jöttem rá hogy ha a fejlesztőknek elgurult a gyógyszere az nem az én hibám. Én csak élvezni szeretném a játékot. Trainer meg kb mindenhez van ingyen.


SP-ben meg eleve nincs semmilyen szabály hogy jaj hogy játszd végig a játékot. Gondolom az Empowered Demon-ok csak pislogtak mikor másodpercek alatt letudtam őket.

Az én játékom az én szabályaim.

2022. júl. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!