Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma a moddal?

Mi lehet a probléma a moddal?

Figyelt kérdés

letöltöttem a simsemhez a wicked whims mododt, és minden tökéletesen működik, kivéve a sz3x része..amint elkezdenék rengeteg olyan értesítést kapok, hogy valami hiba van, és lehet hogy egy másik mod megakadályozza a wickedwhims működését..na ezzel csak az a probléma, hogy ugyanazok a modok vannak telepítve a simsemhez mint egy videósnak, és neki tökéletesen működik :(


valaki tudja mi lehet a megoldás a problémámra?



2022. júl. 29. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk amig a videós eredeti játékot használ, addig te lopottat?
2022. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eredeti jatekom van, koszi a segitsegetxd
2022. júl. 29. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kérlek nézd meg a modok verzióját ill. a játékverziódat. Ellenőrizd, hogy miden kompatibilis-e egymással, illetve a játék jelenlegi verziójával.


Ez főleg akkor fontos, ha a videó régebbi - lehet, hogy akkor még az összes mod kompatibilis volt egymással, de idő közben valami változott, egy mod nem lett frissítve, stb.


Ha minden kompatibilis, akkor próbáld meg újratelepíteni őket. Egy alkalommal a WW hirtelen hibákat dobált nekem és nem működött, pedig semmi sem változott a játékon belül - valószínűleg egy fájllal volt a probléma, mert újratelepítés után minden jól ment.


Ha minden kompatibilis, az újratelepítés nem segít, akkor javítsd meg a játékot originen keresztül (gondolom steamen keresztül is lehet, csak nem tudom hol). Töröld a cache fájlokat, és próbáld újra. Lehet, hogy egy bugos fájl okoz problémákat.


Legvégső esetben megpróblhatsz egy új játék mappát generálni. A dokumentumokon belül kell legyen egy sims 4 mappa, ahol a mentéseidet, tray fájlokat, stb. találod. Másold ki innen a mappákat, amiket nem szeretnél elveszíteni (saves, tray, mods, screenshots, stb.), minden mást pedig törölj. Indítsd el a Sims 4-et, majd miután betöltött, lépj ki. Ha visszalépsz a dokumentumokon belüli sims 4 mappába, látni fogod, hogy a játék újra legenerált minden fájlt és mappát. Helyezd vissza ide a mappákat amiker korábban kimentettél, és indítsd el újra a játékot. Ha a játékon belül volt valami hiba, akkor ez lehet, hogy megoldja.


Ha semmi sem működik - bocsi, az én tudásom csak eddig megy... Megpróbálhatsz kapcsolatba lépni a mod készítőkkel, hátha ők tudnak valami okosabbat mondani.

2022. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megpróbálom, hátha sikerül :D
2022. aug. 12. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!