Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan javíthatnám meg a PC-s...

Hogyan javíthatnám meg a PC-s Dragon Age Originsemet? Folyton elsötétül a képernyő valahányszor beszélek valakivel vagy ládát nyitok ki. Van valahol patch az ilyesmire a neten?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg eredetiben és menni fog... 15 éves játék, már egy meki menü áráért hozzá lehet jutni...
2022. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy első mondta. Lopott húsnak híg a leve. Vagy megveszed, vagy elviseled hogy ezt csinálja. Ennyi és nem több... -.-"
2022. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, nekem eredeti (nem másolt!) jó minőségű CD-n van meg a játék, még 2009-ben vettem. Arra gyanakszom hogy a windows 10-el nem kompatibilis. Van ötletetek hogy ezt a problémát hogy oldhatom meg?
2022. aug. 1. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Win7 x64 rendszert neki. Win10-11 lócitrom a régebbi játékokhoz.
2022. aug. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Dragon Age Origins nekem Vista oprendszer alatt probléma nélkül ment, akár kalóz akár eredeti megvett verzióról beszélünk. Utána gépcsere után Win10 oprendszer alatt a kezdőképernyő után összeomlott. Felvettem a kapcsolatot az oldallal, ahol vettem a játékot. Próbáltak segítséget nyújtani, de semmi se működött. Aztán egyszer csak kijött egy Dragon Age Origins frissítés és azóta elég jól működik, de nem 100%. Így is vannak olyan pontok a játékban, ahol összeomlik, emiatt többször kell menteni és mikor az összeomláshoz érek, akkor a grafikát lehúzni nagyon alacsonyra, mert így átenged a kritikus ponton összeomlás nélkül. Utána visszavehető a grafika nagyobbra.
2023. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!