Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan oldal ami lefordítja...

Van olyan oldal ami lefordítja a játékok párbeszédjeit?

Figyelt kérdés

Most volt xboxon a summer sale, megvettem a red dead redeption 2-t viszont néha nem igazán értem a storyt.


Szóval a kérdés, van e olyan weboldal ahhol különböző játékok párbeszédjei le vannak írva, esetleg lefordítva magyar nyelvre? Előre is köszönöm!



2022. júl. 31. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos erősen kétlem. Mert csak magában a történet nem adná át azt amit a játékkal együtt. Ez miatt alapból időpocsékolás lenne. Pláne 1 kifejezettem story alapú játéknál. Magyar meg végképp kizárva. Magyarok ilyennel nem foglalkoznak. Nincs erre kereslet. Most 1-2 fő miatt nem fognak több száz órát 1 játékoknak a történetének leírásával foglalkozni.
2022. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

#1 te ritka nagy ökörségeket írtál most ide, látszik hogy életedben nem használtál még játék honosítást.


A magyarítások.hu-n közel 2000 magyar játékfordítást publikáltak már 2003 óta.


"Összesen 4326 játék található az adatbázisunkban, ebből 1915 rendelkezik magyarítással, beleértve a hivatalos fordításokat is."


[link]



Egyébként az RDR2 fordítása is készül:


"Sziasztok,

Nekiálltunk a Red Dead Redemption 2 magyarításának.

Hatalmas meló lesz, kb 250.000 sor vár ránk, hogy lefordítsuk.

Több mint 11% már kész van, jelenleg négyen dolgoznak a projekten, de várjuk további fordítók jelentkezését. Írj privátban és megbeszéljük a részleteket. Kérjük, hogy csak olyanok írjanak, akik komolyan is gondolják!"


[link]


Mellesleg nemrég készült el a Resident Evil 2 magyar szinkronja a szinkronsarok [link] segítségével. https://www.youtube.com/watch?v=TGbv-3OMmnM

Olyan nagy szinkron színészek dolgoztak rajta mint Varga Rókus, Barbinek Péter, Moser Károly, Törtei Tünde és még nagyon sok ismert szinkronhang.


Szóval olyat terjeszteni, hogy nem foglalkoznak a magyarok játék honosítással, nettó hülyeség és hazugság.

2022. aug. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

#2 Nem ökörséget írtam.


"Szóval a kérdés, van e olyan weboldal ahol különböző játékok párbeszédjei le vannak írva"


Mint olvasható CSAK a párbeszédek érdekelnék, tehát NEM a magyarítások. Ilyen pedig ahol csak a szöveg van leírva NINCSEN.

2022. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Igazából, mivel a kérdéses játék Xbox-on van, így a magyarítás sem opció, mivel konzolon legtöbbször nem lehet ilyeneket telepíteni.
2022. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2,köszönöm, de xboxra nem tudok letölteni magyarítást.
2022. aug. 1. 11:07
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
ha nem tudsz angolul (vagy bármilyen más civilizált külföldi nyelven) beszélni, akkor életedben az lesz a legkisebb gondod, hogy nem érted a játékot...
2022. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen lusta és nem túl jó tanuló fiam annak idején 9 évesen eredetiben olvasta a Harry Potter könyveket. Nevetséges az, ami ebben az országban a nyelvtanulás körül zajlik.
2022. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

#7

Inkább az nevetséges, hogy mindenkinek mindenben jónak kell lennie, különben "nem normális". Miért ne lehetne valaki valamiből gyengébb?

Valakinek a matek nem megy, valakinek a töri, valakinek a föci, stb... nekem a nyelvtanulás.

Ellenben pl matekból megyei legjobb voltam, amig az osztályom 90%-a abból bukdácsolt.

Örülök neki, hogy Neked (és a fiadnak) megy a nyelv tanulás, de mindenki másban jó, és másban rossz.

2022. aug. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Cica, aki nem jó matekből, töriből, föciből, kémiából, irodalomból stb stb az még bármire viheti az életben, de aki nem tud angolul (vagy egy más elterjedt idegen nyelven), akkor semmi nem lesz belőled...
2022. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Nagyszerű, és ettől miért is kéne jobban mennie?

Miért nehéz megérteni, hogy valakinek nem megy?

2022. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!