Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen gyáva a horror játékokhoz?

Figyelt kérdés

A horror filmeket jól bírom idegileg, de a horror játékoktól egyszerűen beparázok teljesen. Annyira parázok, hogy nem is bírok velük játszani, egyből kikapcsolom őket. Ezeket próbáltam eddig:


Dying Light

Resident Evil 7

Resident Evil 8 Village

Dead Island

Resident Evil 2 Remake



2022. aug. 3. 07:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az Alan Wake nevű játékot is próbáltam, de attól is beparáztam 1-2 checkpointig vittem csak el.
2022. aug. 3. 07:45
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég kézenfekvő: ha nem esik jól, akkor ne csináld. Azért játszunk, hogy jó legyen, nem? :)
2022. aug. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind kivittem amiket felsoroltál.Nem neked való a horror,ha nem mered elkezdeni
2022. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se csináld, ha nem esik jól. Van sok más játék is, ami hasonló, de nem horror, azokban is meg lehet néha, de ritkábban ijedni. Ha ez elég, akkor minek több?
2022. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Sajna a sok kretén influencer éjjel-nappal ilyen horror gémek előtt sikoltozik és káromkodik, mert ez hozza a sok tizenéves nézőt. Azok meg azt hiszik, hogy ha a kedvenc videósaik ilyenekkel játszanak, akkor nekik is azzal kell, aztán jönnek a rémálmok meg a lelki betegségek.

Nem vagyok a horror játékok ellen, stabil lelkületű felnőttek csak nyugodtan borzongjanak velük, de kizárólag nekik ajánlom. A múltkor volt nálunk egy házibuli, ami alatt kiderült, hogy a tizenéves lányom barátainak többsége komolyan hisz a kísértetekben, vámpírokban, meg hasonló természetfeletti izékben. Ez nekem így 2022-ben eléggé megdöbbentő volt.

2022. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig nem féltem az erdőkben, aztán megmutatták azt a fos péntek 13-at, utána már kevésbé éreztem magam biztonságban. Pedig milyen hülyeség, de azért ezek hatnak ránk!
2022. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a horror játékokat. Nézni. Ahogy más játszik velük. Én megbékéltem azzal, hogy nem nagyon játszok horror játékokkal (bár azért tegyük rendbe, a Dead Island, meg a Dying Light véleményem szerint nem horror játék. Egy Outlast, vagy egy Amnesia ellenben...yea.)


Bár azt megjegyzem, hogy nem zavar az, ha valami félelmetes. Az ijesztő dolgokat nem szeretem. Jumpscare, "úristen üldöz téged egy húsos melák, menekülj" és hasonlók. Addig a pontig jó, amíg csak tartasz attól, hogy valami történni fog. És akkor dobom el a controllert amikor bekövetkezik. Szerintem túlságosan el tudok mélyülni egy játékban, nagyon el tud kapni az immerzió, és ilyenkor valami hirtelen shock effect a szart is belém tudja fagyasztani.

2022. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Resi 2-t kivittem, pedig én is félek. Dead Island az nem félelmetes amúgy csak az eleje. Resi 7-et mondjuk én sem merném bevállalni.
2022. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdjed lightosabb horrorral és fokozatosan szoktas dmagad hozzá. Ugyanolyan mint a sportolás, eddz rá fokozatosan.
2022. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
a resident evilök egyáltalán nem félelmetesek.
2022. aug. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!