Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed játékok Xbox...

Assassin's Creed játékok Xbox controllerrel nem irányíthatóak rendesen?

Figyelt kérdés

Ez már a második AC játék aminél jelentkezik ez a probléma és eddig sehogy nem tudtam megoldani.


Egész pontosan arról van szó, hogy a játék képtelen a gombok nagy részét érzékelni, vagy ha érzékeli akkor egy másikként.


Pl.: Általában a B-vel szokás visszafele lépegetni a menüben. Na már most a játék akkor lép vissza ha X-et nyomok, és akkor nyit meg valamit ha

B-t nyomok. Az A és az Y nem csinál semmit.


Újra map-pelni nem tudom mert nem érzékeli.


Hasonló a helyzet az AC Chronicles: China-nál is, csak ott annyival rosszabb, hogy a baloldali joy-stick fel-le mozgását felcseréli. Akkor megy le ha fel tolom, és akkor megy fel ha le húzom.


Végigvittem már az 1-et, 2-t, BH-ot, Revelationst, BF-et és a Rogue-ot, de egyiknél sem volt hasonló probléma. Sőt semelyik másik játékban nincs gáz ezzel.


Hogy tudnám megoldani?

A driverek mind up-to-date-ek, volt PC restart, reinstall, a kontrollert is kalibráltam, file-okat is ellenőriztem.



2022. aug. 5. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Furcsa. Nálam alap Steam beállítások mellett rendesen funkciónál a kontrollerem... Rendszergazdai jogokkal futnak a játékok?
2022. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eredeti Microsoft Xbox kontroller, vagy valami utángyártott no name, ami csak külsőleg hasonlít az Xbox kontrollerére? Én minimum 15 éve csak eredeti Xbox kontrollereket használok (Xbox 360, Xbox One, Xbox One S és most Xbox Series X) PC-hez és soha egyik játékkal sem volt problémám. Mindegyik tökéletesen felismerte elsőre a kontrollereket, mindenféle külső program nélkül.


Esetleg kipróbálhatod ezt a programot, hogy a gép eredeti Xbox kontrollernek érzékelje a kontrollered: [link]

2022. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkét kérdésre igaz a válasz.

A kontroller viszonylag új, kb. egy hónapja vettem Series X, a játék meg alapból nem rendszergazdai jogosultságal indult, de átállítottam miután láttam, hogy nem működik.

2022. aug. 5. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Más játékkal jól működik minden most is? Mert akkor kizárhatod, hogy a kontroller rossz.
2022. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak ennél a két játéknál van probléma.
2022. aug. 7. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!