Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Észrevettétek, hogy mióta...

Észrevettétek, hogy mióta ingyenes lett a Fall Guys azóta konkrétan továbbjutni egy pályán sokkal nehezebb?

Figyelt kérdés
Pár hónapja még simán bekerültem a döntőbe szinte mindig, most már konkrétan az első pályán is sokszor kiesek pedig nem lettem rosszabb. Brutálisan gyorsan haladnak előre nehezebb pályán is holott nem rég azokon a pályákon még a visszaszámláló is elindult. Most már ha egyet is hibázol akkor vége. Az első ember és az utolsó közötti idő a legnehezebb pályákon sincs 15másodperc. Mitől lehet?

2022. aug. 10. 13:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

11# Még mindig nem érted a kérdést igaz?

A te válaszod alapján tehát akkor 1-2 hónapja a játékosok nagy része fakezű volt ezért volt hosszabb a játékidő. Már csak a zenét figyelve is a játékban tudtam h melyik részénél a zenében hol kell tartanom h benne legyek a top 20% ban. Most mire eljön az a része a zenének már mindenki beért. Remélem ezzel sikerült megérteni.

2022. aug. 10. 14:39
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

"A te válaszod alapján tehát akkor 1-2 hónapja a játékosok nagy része fakezű volt"


Még mindig nem írt ilyet senki. Csak te akarod belemagyarázni. Érdekes módon mindenki megérti azt az egyszerű összefüggést, hogy több játékosból eredendően több JÓ játékos fog előkerülni, de pistikéknek ezt hiába magyarázzuk úgy tűnik...

2022. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint most csak jó játékosok lepték el a játékot hogy minden alkalommal pörgősebb a meccs, mert régebben csak lassabb volt a meccs
2022. aug. 10. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!