Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a League of...

Gárdonyi Tamás kérdése:

Miért nem működik a League of Legends?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek, egy kis segítséget szeretnéek kérni. Ma próbáltam belépni a kliensbe, de valamiért nem enged be. Letöltöttem újra a játékot, újraindítottam párszor a gépet, de semmi változás. A lol kliens azt írja, hogy "Váratlan hiba történt a bejelentkezés során. Próbáld újra."

Ha Riot Clientből indítom el, ott pedig egy hosszú hibaüzenet jön ki "A LoL nem indítható el a kompatibilitási módra vonatkozó jelenlegi beállításaiddal." VALAKI ESETLEG TAPASZTALT HASONLÓT A MAI NAP? A válaszokat előre is köszi.



2022. aug. 11. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam minden rendesen megy.


De még csak véletlenül se adj meg fontos infókat mint a géped adatait.

2022. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lenovo legion Y520

I5 7300HQ

16gb RAM

GTX 1050TI

Samsung evo 970 pro 500gb ssd

Win 10 64 bit

2022. aug. 11. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Azóta csinálja ezt, amióta felraktam a forzát az app storon keresztűl az xbox game passban, már a gépet is újra telepítettem alaphelyzetbe állítással, és semmi. A steam et sem tudom lefrissíteni, mert azt írja, hogy nincs netem, pedig van.
2022. aug. 11. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb sarokban vannak az értesítések, nézd meg nem raktad magad táblagép módba vagy valamilyen csökkentett módba, esetleg benyomtad a VPN-t, ilyesmit.
2022. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki hasonló problémába ütközne, a megoldás, egy usb-s, vagy cd-s újratelepítés.
2022. aug. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!