Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt a legszánalmasabb...

Mi volt a legszánalmasabb pénzgyűjtési kísérlet Twitch-en, amit valaha láttál?

Figyelt kérdés
Én tegnap láttam egy 30 éves nőt, aki előfizetőkért ivós játékot játszott. Eléggé be is állt a végére.

2022. aug. 13. 09:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami távol keleti csaj streamben elmorzsolt pár könnycseppet 'I don't have moneeeex *brühühühüh*' küldtek neki 270 dollárt
2022. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugy en bloc a hot tube mind ilyen. Szánalmas ingyenélők. Jó oke, leglaább ki lehet verni ha jó csaj az illető, én nem fizetek ezeknek, max belenézek.
2022. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az ilyesmire nem az OnlyFans lenne való? :D
2022. aug. 13. 11:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek a subathonok azok. Gusztustalan, hogy nem azért nyomják a streamet mert szeretik, hanem mert jön a donate/sub. Amint nincs több bevétel azon a streamen, el is köszönnek....

De találkoztam magyaroknál már cifraságokkal. Volt aki táncosruhára a just dancehez, cosplay ruhára mondoconra vagy éppen esküvőre gyűjtött. Sőt van egy csajszi (Nyusza), na ő a havi lakbértől kezdve, a szekrénysoron át egészen az új ablakjára (betörte az előzőt véletlen) mindenre gyűjtött. Elég gyomorforgató, hogy mindig csak tarhál, és 2-3 néző tartja el.

2022. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az komoly, pedig normálisnak tűnt ez a Nyusza, bár csak néha néztem bele.


Mondjuk én nem tudom honnan van lé top gaming gépekre, ha amúgy ablakra se telik.


Kifordult a világ teljesen.

2022. aug. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Meg amúgy nem értem miért jó mindig annak a pàr embernek eltartani ezeket??


Nincs jobb helye a pénzüknek?

2022. aug. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Simpelés a neve. Kopaszodó egész nap székben ülő pattanásos gyíkok, akik pár kedves szóért meg a reményért hogy a streamer csaj az övék lehet, bármit megadnak. A női streamerek nagy része ezt ki is használja.
2022. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
láttam én már olyat is hogy sírt mert nincs pénze, és képet küld annak aki utal neki..:D
2022. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:D Nagyon gáz.
2022. aug. 27. 13:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Micsoda bizalmi kérdés: Előbb küldjek és utána utal, vagy előbb utal aztán küldök? Mindkettővel vissza lehet élni :D
2022. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!