Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kéne tennem? Ezt irja ki...

Mit kéne tennem? Ezt irja ki amikor meg nyitom a játékot:Nem tudta betölteni OpenGLt. Arról győződik meg, hogy nálad vannak a legújabb vezetők a képernyővezérlődért a gyártó internetes oldaláról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ezt irja ki amikor meg nyitom a játékot:Nem tudta betölteni OpenGLt. Arról győződik meg, hogy nálad vannak a legújabb vezetők a képernyővezérlődért a gyártó internetes oldaláról. mit tegyek ?
2010. szept. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy ez a szöveg angol volt, és webfordítóról másoltad ide :D Na de hogy válaszoljak is: frissítsd a videokártya driverét a lehető legújabbra. Illetve nézd meg, milyen OpenGL-t tud futtatni a videokártyád, és mi a játék igénye e téren. Ha a videokártya kisebb verziószámú OpenGL-t tud csak kezelni, mint amennyi a játék minimuma, akkor nem fog menni a játék.
2010. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi és hogy kell frissiteni mert én nem értek hozzá anyira
2010. szept. 24. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Adok egy linket , nekem ugyanígy bajom volt és van amikor akárhányszor felakarom rakni a gépre a Medal Of Honor Allied Assault nevű játékot .

És leszedtem ezt az OpenGL -es progit ezzel működött :)

Egy próbát nálad is megér szerintem , ha más nem akkor nem működik azt letörlöd :/ Tessék :


[link]


Remélem segítettem :)

Üdv :

ReFresh

2010. szept. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz kösz most már jo :)
2010. szept. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!