Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régi Titus the fox c....

A régi Titus the fox c. számítógépes játék hol játszódik?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki játszott ezzel annak idején https://www.youtube.com/watch?v=F8zM1v0piSs


A történet szerint Marokkóba, Marakkes városába kell mennie kiszabadítani barátnőjét. De a kezdeti szakaszban még nem ott játszódik a történet. Hanem valamiféle belvárosban, ilyen panelerdőben, ahol sok suttyó lakik. Ez vajon hol lehet?



2022. aug. 19. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Én játszottam, de ez olyan marha nehéz, mint a Dark souls. Ha jól tudom, nincs említve hol játszódik, csak egy véletlenszerű amcsi nagyvárosban. Később egyiptomos pálya is van. Amúgy hogy-hogy eszedbe jutott?
2022. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak abból, hogy a youtube véletlenül előkerült a játék és megnéztem a feltöltött meneteket. És eltöprengtem ezeken a hirtelen váltásokon a nyugati típusú helyszínek és Észak-Afrika között.
2022. aug. 19. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, ez a korai '90-es évek itt még az akciójátékokban nem volt Hollywood szintű sztori. Jazz Jackrabbit 2-ben se kérdezzük meg, hogy egyik pálya miért vadnyugatos, a másik meg dzsungeles :D
2022. aug. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!