Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy érjem el, hogy Sims...

Hogy érjem el, hogy Sims 4-ben a férfi simem teherbe essen egy űrlénytől?

Figyelt kérdés
Asszem van ilyen lehetőség, de nem vagyok benne biztos. Az összes kiegészítőm megvan. Annyit tudok, hogy el kell, hogy rabolják éjszaka elvileg, de ezt hogy hozzam össze?
2022. aug. 22. 19:28
 1/5 anonim válasza:
100%
LoL, ilyet lehet? Nekem egyszer mikor munkából hazaért a férfi karakterem egy 5-10 percig elrabolták, csak úgy tök random. De ha jól emlékszem semmi opciót nem adott ki, mint amilyet írsz. Érdekes egy játék, na.. 😂
2022. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az tudom, hogy nem választható opció, hogy elrablás után terhes legyen, csak random vagy megtörténik, vagy nem. :D

Csak egyenlőre az elrablást szeretném egyáltalán előidézni, aztán majd lesz valami. :D

2022. aug. 22. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Obszervatorium/távcső kell elsőnek venni telkedre. Majd ezzel este nézni a csillagokat.


Vagy a tudós karrierbe asszem 8. szint körül lesz olyan találmány hogy szatelíttányér(úgy néz ki mint 1 parabola xD) és azzal is khmm "meginvitálhatód" az ufókat magadhoz 1 "barátságos" látogatásra. :D

2022. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ah, köszi:)

Illetve egy elborult kérdés, ha terhes a férfi sim, akkor teherbe tudja ejteni a feleségét? Szeretném, ha egyszerre lennének terhesek XD

2022. aug. 22. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így nem próbáltam meg, de elvileg nem lehet akadálya. Lévén 1 nem terhest akarsz terhessé tenni. De majd holnap megnézem, ezzel most kiváncsivá tettél. :D
2022. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!