Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez normális a Pokerstarson,...

Ez normális a Pokerstarson, hogy hónapokig "ellenőriznek"?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta játszom az oldalon, többször nyertem kisebb-nagyobb összegeket, nemrég nyertem egy közepes/nagyobb összeget. Pár hétre rá küldtek egy kitöltendő formanyomtatványt, amiben a befizetett pénzek eredetét kellett igazolnom. Visszaküldtem, utána még egy csomó apróbb dolgot, dokumentumot kértek. Már kezdtek idegesíteni, ezért egy beszólásomra továbbküldték az ügyemet a szerencsejáték-függőkkel foglalkozó osztálynak, ők is küldtek egy kérdőívet, amit kitöltöttem (nem vagyok függő).

Aztán hosszú ideig csend, már rákérdeztem, hogy hogyan haladnak, erre most olyanokra kérdeznek rá, hogy milyen beosztásban vagyok a munkámban, hozzáférek-e közpénzekhez, van-e döntéshozatali jogom velük kapcsolatban stb. Mi van? Mégis mit gondolnak vagy mivel akarnak vádolni? Semmi közöm ilyesmihez.

Addig is már március végén kizártak az oldalról, azóta folyamatosan "ellenőriznek", de mégis mi tart ennyi ideig?

Van egyáltalán esély, hogy valaha is visszaengednek játszani?


2022. aug. 26. 00:11
 1/1 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

vagy terror gyanus lettel valamiert


vagy pusztan meguntak hogy "tul sokat huzol le roluk" szuneteltetnek ideig vagy orokre mert mar "eleget fizettek neked"


amugy miert nem veszed fel a kapcsolatot veluk? marmint kozvetlen hogy megtargyaljatok hogy most mi van

2022. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!