Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA Online tényleg ennyire...

A GTA Online tényleg ennyire borzalmas és unalmas?

Figyelt kérdés
Kb semmi interakció a többi játékos között, max néha fejbelő valaki, alig vannak az utcán. Kb mint a nem online, csak kuldeteseknek ilyen online minigameekkel vannak telerakva, ami bedob egy lobbyba, ahol várhatsz negyed órát se minden történik semmi.. Most is, ezer éve megvan a játékosszám, lejárt a visszaszámláló és csak állunk a lobbyban.. Ezzel tényleg játszik valaki? Mi ebben a jó?? Barmilyen MTA mod kenterbeveri a mai napig sajnos.

2022. aug. 28. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Akkor ne játssz vele. Játssz a story móddal.

Nem azért produkál ekkora sikert, mert unatkoznak benne az emberek. Neked nincs jó társaságod a játékhoz. Miért akarna bárki haverkodni/játszani veled, mikor mindenki valakivel közösen játssza? Én pl embert nem láttam még ezt a játékot egyedül játszani. Mindenki legalább egy barátjával tolja.

Az ilyen játékok SOSE egyedül jók. Ha nincs egy jó baráti közösséged hozzá, felejtős. Viszont ha az van, felejthetetlen sok-sok órákat lehet beleölni. Valakivel mindig fog történni valami, ami miatt jó lesz.

MTA-hoz hasonlítani felesleges. Teljesen más világ volt az, meg a mostani.

Plusz azóta már eltelt 10 év, ami megszépíti az emlékeket. Neked kenterbe veri, egy új generációs játékosnak meg az MTA egy unalmas vacak.

Mondom ezt úgy, hogy pontosan tudom milyen volt az MTA. Plusz az MTA szerverek apró zárt közösségek voltak. Ugyan azokkal az arcokkal találkoztál. Minden szervernek megvoltak a maga játékosai, akik játszottak, és ennyi. Ellenben a mostani GTA Online globális, random emberekkel. Ki lehet fogni néha egy-egy olyan sessiont, ahol az emberek nyitottak közös dolgokra, de mivel globális, nem zárt közösség, nincs admin, elég hamar belekakilnak a palacsintába, ezért a játékosok nem is erőltetik az ilyen dolgokat már. Csinálsz egy utcai versenyt, kb 10 perc és kilő valami random gyerek opressorral, még MTA-ba ilyenkor kibannolta az admin, ergo tudtál közösséget épiteni, itt nem. Ez viszont nem jelenti azt, hogy rosszabb lenne.

Nem ma kezdtem. Változik a világ. Alkalmazkodni kell. Keress egy két barátot, és velük GTA Online-ozz. Meglátod sokkal jobb élmény lesz.

2022. aug. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is unalmas. De sok gyereknek legalább tetszik.
2022. aug. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
A GTA Online-ban nem az a lényeg, hogy a többi a játékossal interakcióba lépj. Erre már a Rockstar is rájött, azért van egyre több egyjátékos tartalom az Online-ban. Én néhány alkalmat leszámítva mindig is full egyedült toltam a multit, az utóbbi években pedig már direkt kerülöm a többi játékost, mivel a 90 százalékuk full retardált. Egyébként ez szinte minden játékban - sőt, a valóságban is - így van, csak az ilyen nyíltvilágú játékok lehetőséget adnak, hogy az emberek kiéljék az aberrált hajlamaik egy részét.
2022. aug. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem, először csak azt hittem hogy a használatát nem értem, de akkor ez tényleg ilyen. Másokkal együtt játszásnak is úgy látom értelmét, ha a belép akkor szépen megjelenik. Persze tudom hogy ekkora méretben ez már nem megoldható.

Végül a mostani 3x rp + penz eseményre, haromszor is probaltam belepni, es sosem ment tovabb a lobbyn, csak a radioadot valtogathattam. Kozben bent voltak a megfelelo szamban.. de komolyan, fél órát ott hagytam a gépet, és semmi nem történt... most akkor ez így mi??

Mta-val nem is olyan rég játszottam újra, úgy mondom a dolgokat. Igazából csak a grafika a nagy elmaradása ehhez képest.

2022. aug. 28. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én se értem, hogy miért ilyen népszerű, nekem is rossz tapasztalataim voltak.
2022. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapjáraton barátokra van tervezre az egész, velük versenyt nyomni,küldetéseket csinálni,rabolni, stb-t lehet csinálni. Nem muszáj randomokkal, de ha nincsenek barátaid akikkel játszhatnád akkor meg próbáld elkerülni az Online-t
2022. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!