Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nagyon erős egy kezes vízipisz...

Nagyon erős egy kezes vízipisztoly?

Figyelt kérdés

Keresek olyan vízipisztolyt, ami egy kézzel kezelhető, és a lehetőségekhez mérten minél erősebb sugárban spriccel. Van olyan, ahol valami rugós, vagy egyéb megoldással extra nyomás alá helyezik a tárolt vizet, hogy még erősebb legyen a lövés? Nem játszani szeretnék vele, hanem fület tisztínai. Korábban injekciós tű műanyag részével előfordult, hogy sikerrel jártam*, ezért szeretnék egy esélyt adni neki, hogy a vízipisztolyt is kipróbálom.

*=az extra viasz távozott, hallójáratom kidugult.



2022. aug. 29. 03:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagynyomásút szeretnél, akkor elektromosat érdemes venni.


Nem igazán értek hozzá, de nem veszélyes ez?

2022. aug. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért azzal jobb ha tisztában vagy, a túl nagy nyomás beszakíthatja a dobhártyádat és süket maradsz egy életre, ezért nem is kapható csak úgy magánszemélyként ilyen vizes fültisztító eszköz.

A problémát egy fül-orr-gégész orvos kb 3-5 perc alatt megoldja megfelelő és megbízható körülmények közt.


Ha mindenképp házilag akarsz fülzsírt pucolni, akkor érdemes beruházni egy fülzsír porszívóra, sokkal megbízhatóbb és messze kisebb a sérülés kockázata.


[link]

[link]

[link]

stb stb.

2022. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 harebell ***** válasza:
47%
Ne próbálkozz otthoni fülmosással. Lehet, hogy 10-ből 9-szer nem lesz semmi probléma, de akkor is ott a kockázat, hogy maradandó károsodást okozol a dobhártyának. Én a fülzsírt oldó fülsprayket ajánlom, megelőzésképpen is jó, ha pedig már nem segít, jobb orvosra bízni.
2022. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tudok erős vízipisztolyt, de szerintem nem lenne alkalmas erre.

Sokkal jobban jársz, ha kérsz időpontot a fül-orr-gégészetre, és ott 2 perc alatt ingyen kimossák a füledet. (Feltéve, hogy fizeted a TB-t)

2023. aug. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fizetek TB-t, de amikor legutóbb (életemben egyszer) kellett, akkor durván húzták a fülem, és amikor szóltam, hogy ne tegyék, vagy legalább ne ennyire durván (mert egyéni okok miatt ez nekem nagyon rossz), akkor azt mondták, hogy csak így lehet. Végigcsinálva a procedúrát szinte biztos vagyok benne, hogy enyhén visszalapítva (és esetleg így kicsit lefelé húzva) is lehet, de úgyis vissza fogják utasítani, és nem vagyok az a kereseti kategória, hogy ilyen esetegben megvonjam a vállam, és menjek magánba. Azóta egyszer volt füldugulásom, akkor injekciós tű műanyag részével és sok türelemmel kimostam magamnak, és sikerült eltávolítani a fölösleges, gondot okozó viaszt. Ez biztos, hogy nem veszélyesebb, mint amit ők használnak, fizikai nonszensz lenne.

Paraffin olajat is beszereztem, aztán pipettás üveget is külön hozzá (a patikában nem tudták úgy adni).

2023. aug. 17. 01:54
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem úgy mosták ki, ahogy mondtad. Óvatosan, nem pedig durván húzva.

Szóval itt inkább a személlyel volt gond, mint a tb-s fülészettel. Sajnos sok ilyen doki van nem magánban. Keresni kell olyat, aki normális.

2023. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!