Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv találtam egy jó seedet...

Üdv találtam egy jó seedet minecrafthoz, de akinél láttam PC-n játszik, én viszont boxon, attól ott is működik, vagy csak PC-hez?:)

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 13:36
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
62%
siman jatszhatsz platformfuggetlen
2022. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arra gondol hogy van egy jó seed, de nem tudja hogy a PC-s seed megegyezik-e majd a konzolos seed-del, tehát ugyan azt a világot kapja-e vagy sem xboxon.


Win10 vagy java edition volt a PC-s? A Java-nál lehet némi kisebb eltérés, de a túlnyomó többség (biomok pl) megegyezik azonos seed-nél.

2022. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos nem lett jó, de ki alakítottam a saját kis falumat, nagyon jó helyre dobott a játék, szép napot!
2022. szept. 2. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a laptopon vagy a gépen lévő Minecraft az a Java és a konzolokon, Nintendon, stb.n meg Bedrock/Pocket edition-nek nevezzük. A Java és a Bedrock/Pocket edition közt nagy különbség van így a seed és a világ generálásnál is nagy különbség van. Tehát Javás seedet nem tudsz konzolon legenerálni
2022. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4# ez így feltétlen nem igaz mivel bár nem ugyan az lesz a bedrock és a javas seeden de mivel ugyebár a minecraft több milliárd lehetséges világot képes létrehozni van egy nagyon de tényleg nagy kis esély arra hogy bár a seed más de ugyan azt legenerálja mint a javaba
2022. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!