Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet leválasztani a...

Kovssc kérdése:

Hogyan lehet leválasztani a steamről a Rockstargames fiókomat?

Figyelt kérdés

Annak idején steamen megvettem a Gta 5t és hozzá kapcsolatam.

Ezután azthiszem egy évvel Epic Gamesen ingyenes volt pár napig, szóval be szereztem még egyet. És az csak ott lappangott. Viszont már nem pontosan emlékszem. De az biztos, hogy valahogy össze kapcsoltam a steamet és az epic gamest. Mert páromnak oda akartam adni azt a fiókot amivel a steamen játszottam, gondoltam majd újra kezdtem a 0-ról. Viszont az Epic gamest le is választottam a steamről. Ő azzal játszik pár hónapja. Jelszót, emailt, felhasználó nevet megvaltoztatott, és most gondoltam le töltöm a játékot a steamről, és az ő profiljába dobott be a játék. Le szeretném választani a rockstar fiókját, a steamemről, mivel benne vagyok valaki valami tipp?



#Grand Theft Auto #GTA 5 #Steam leválasztás #Rockstar games leválasztás steamről #Epic games steam gta 5
2022. szept. 2. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy nem lehet. Ezért nem kell közösködni soha senkivel. Pár percbe se kerül 1 külön fiókot és email-t létrehozni.
2022. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nem közösködés, két külön fiókról van szó, amit még előtte csináltam.

egy steames gta5

es egy epic gameses gta5

csakhogy mind a két helyen ugyan az a rockstar games fiók van belépve, mivel korábban már össze volt kapcsolva az Epic és a Steam.

Így össze vonta a két platformot egy és ugyan azon profillal. tehát megvettem egyszer a játékot,(steamen) illetve aktiváltam ingyenesen,(epic gamesen) és mivel össze volt csatolva a két platform, automatikusan bejelentkezett a profilomba. tehát az ingyenesen aktivált játékom magyarul ment a levesbe :D

2022. szept. 3. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a Rockstar fiókot Steam-ről sehogy sem lehet eltávolitani(max support HA tudja). Próbáld meg, hátha sikerrel jársz.
2022. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz. Én sem kapcsolok soha semmit össze semmivel.


A BF játékokat sem a Steamen veszem, hanem atmegyek inkább ea play kliensre és ott kiperkalom.

2022. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!